Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Miłość widoczna na zdjęciach

Miłość widoczna na zdjęciach
Wiele osób, które myślą poważnie o małżeństwie, pragnie, aby w ten niezwykły dzień wszystko wyszło perfekcyjnie. Panna młoda myśli o tym czy dobrze będzie wyglądała w sukni, pan młody również chciałby jak najlepiej wypaść.

Ważne jest więc to, żeby te chwile zostały zachowane na tyle dobrze, aby za kilkadziesiąt lat przypomnieć sobie te wspaniałe momenty na początku wspólnego życia. Dlatego tak ważny jest wybór fotografa. Zanim jednak rozpoczniecie poszukiwania, przejrzyjcie albumy innych par młodych, aby zdefiniować styl, który będzie wam odpowiadał. Dopiero wtedy po zapoznaniu się ze szczegółową ofertą fachowca, podpiszcie z nim umowę. Musicie być pewni, że jego doświadczenie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy jest dodatkowo połączone z wielką pasją. Tylko wtedy fotograf sprawi, że z radością będziecie wracać do tych niezwykłych chwil.


Emocje i uczucia uchwycone na zdjęciach

Na fotografii ślubnej zapisane zostaną Wasze uczucia. Jest to niejako finał miłości zapoczątkowanej podczas chodzenia ze sobą, poprzez narzeczeństwo i ślubną przysięgę. Dzięki tym zdjęciom w przyszłości na nowo odżyją wspomnienia i łza ponownie zakręci się w oku. Nowy Wiśnicz to miejsce pracy twórczej wielu artystów – m.in., Jana Matejki, Jana Brzękowskiego, Stanisława Klimowskiego, Mariana Rojka. W Wiśniczu urodził się Juliusz Kossak. Obecność tych osób na wiśnickiej ziemi przypominają pomniki wykonane przez wiśniczanina profesora Czesława Dźwigaja. Na pewno zdjęcia ślubne wykonane przy tych pomnikach będą ciekawą pamiątką, świadczącą dodatkowo o tym, że historia Waszej ukochanej miejscowości jest Wam bliska.


Przyroda okolic Nowego Wiśnicza

Nowy Wiśnicz jest gminą rolniczą. Lasy stanowią 25% ogólnej powierzchni, z czego w gospodarowaniu Lasów Państwowych jest 29% powierzchni leśnej. Na pewno warto wykorzystać tę okazję i pokusić się o kilka zdjęć zrobionych w lesie. To nie koniec dobrych wiadomości dla miłośników przyrody. Zachęcamy do pójścia do rezerwatu przyrody Kamień-Grzyb i wykonania fotografii przy głazie w kształcie grzyba o wysokości ok. 7 m, znajdującego się na południe od Nowego Wiśnicza. Ponadto na terenie miasta znajduje się pomnik przyrody Kamienie Brodzińskiego z grupą ciekawych kształtem skał zbudowanych z piaskowca istebniańskiego, na wzniesieniu Paprotna, położony na granicy Lipnicy Murowanej i Rajbrotu.


Zabytki mogą tworzyć tło

Zdjęcia ślubne można wykonać również na tle zabytków. Warto zatem odwiedzić klasztor karmelitów bosych czy też dwór "Koryznówka", w którym mieści się muzeum poświęcone życiu i twórczości Jana Matejki. Stoi tam pierwszy pomnik Jana Matejki wzniesiony w Polsce. Jeśli wybierzecie się także na miejski Rynek, to pozować do zdjęć można również na tle ratusza, który również należy do zabytków Nowego Wiśnicza. Życzymy Wam niezapomnianych wrażeń z sesji ślubnej i udanej uroczystości ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top