Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Miejsca na sesję zdjęciową

Miejsca na sesję zdjęciową
Podczas żmudnych przygotowań do ślubu i wesela nie można zapomnieć o należytym przygotowaniu się do sesji ślubnej. Pozostaje przed Wami drodzy Nowożeńcy nie tylko wybór fotografa, ale także miejsca i przebiegu Waszej sesji zdjęciowej.

Warto pomyśleć o tym wcześniej, gdyż później w gorączce przedślubnych załatwień może nie być już na to czasu. A z pewnością zależy Wam, by ten jedyny dzień był odpowiednio uwieczniony. W końcu fotografie pozostaną Waszą pamiątką do końca życia.
 

Studio czy plener?

Coraz częściej pary młode zamiast sesji studyjnej wybierają sesję plenerową. Zdjęcia na łonie natury bądź też z miejskimi zabudowaniami w tle wyglądają naturalniej i są z pewnością bardziej oryginalne od tych wykonywanych w studiu. Warto zastanowić się wspólnie czego oczekujecie, jakie macie wyobrażenia na temat miejsca, w którym Wasza ślubna sesja powinna być wykonana. Trudno odpowiedzieć na pytanie, które miejsce jest odpowiednie, które jest idealne – wszystko zależne jest od Waszej fantazji. W Katowicach i ich pobliżu ciekawych lokalizacji jest naprawdę mnóstwo.
 

Gdzie się udać?

Dla tych z Was, którzy lubią dziką naturę ciekawym tłem mogą mogą być zbiorniki wodne w zespole przyrodniczo-krajobrazowym Żabie Doły. Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie ma wiele do zaoferowania nie tylko miłośnikom przyrody. Na jego terenie znajduje się wesołe miasteczko, planetarium, ogród zoologiczny, park linowy, skansen. Pełne kwiatów aleje, czy też kościółek Michała Archanioła w Parku im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach również mogą okazać się wdzięcznym tłem Waszej sesji.
 

Inne miejsca na Śląsku i nie tylko

Inne ciekawe miejsca do zorganizowania sesji fotograficznej to: kamieniołom dolomitu w Pogorzycach, ruiny cementowni Grodziec, Park w Świerklańcu, Nikiszowiec - zabytkowa zabudowa, Pałac w Młoszowej, Zamek Ogrodzieniec, Zamek w Pszczynie. To jak będą wyglądać Wasze fotografie ślubne zależy tylko od Was i fotografa którego wybierzecie. Warto popuścić wodze fantazji i wybrać kilka miejsc, dzięki temu Wasze zdjęcia będą naprawdę wyjątkowe.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top