Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Mamy zaszczyt zaprosić

zaproszenie na ślub w kopercie ślubnej i róża
Ślub i wesele to oczywiście niezwykle istotne wydarzenia w naszym życiu. Przed uroczystością przyszli nowożeńcy mają do załatwienia multum ważnych spraw. Pocieszający jest jednak fakt, że po weselu pozostają niezwykle miłe wspomnienia i bardzo szybko zapomina się o tym, jak wiele trudu, czasu i pracy trzeba było w to wszystko włożyć.

Jeżeli zaplanowaliście już, gdzie i w jakim terminie odbędzie się wasza uroczystość, podpisaliście umowy z fotografem, kamerzystą i zespołem weselnym, nadszedł czas na jeden z najważniejszych punktów programu, czyli zapraszanie gości. Zanim jednak zaczniecie składać im wizyty, musicie wybrać zaproszenia. Jak się do tego zabrać?

Zaproszenia ślubne - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Niektórzy decydują się na zamawianie zaproszeń za pośrednictwem portali aukcyjnych. Nie polecamy jednak tej opcji, gdyż firmy ogłaszające się w ten sposób mają mnóstwo klientów, a co za tym idzie – często dochodzi do różnych pomyłek i opóźnień. Może się zdarzyć, że ilość otrzymanych zaproszeń nie jest zgodna z ich zamówioną liczbą, występują literówki, a często to, co widzieliśmy na zdjęciu w Internecie, zupełnie odbiega jakością od rzeczywistości. Wiadomo, że można złożyć reklamację, jednak wiąże się to przede wszystkim z wydłużonym czasem oczekiwania, którego na ogół nie braliśmy wcześniej pod uwagę.

Zaproszenia na Twój ślub wybierz osobiście

Jeśli zatem wolicie uniknąć stresu, najlepiej od razu wybierzcie się do drukarni znajdujących się w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania. W Internecie bez problemu znajdziecie adresy firm, które zajmują się wydrukiem zaproszeń okolicznościowych. Na miejscu będziecie mieli okazję zobaczyć próbki zaproszeń. Na ogół wykonanie projektu według wytycznych klienta także jest możliwe. Sami się na pewno przekonacie, że jest w czym wybierać!

Piękne ślubne zaproszenia

Na co w takim razie się zdecydować? Wiele zależy od waszego gustu. Trzeba jedynie zwrócić uwagę na to, by zaproszenia były schludne, czytelne, a także sprawdzić dwa razy, czy podaliśmy prawidłowo wszystkie dane. Jeśli chodzi o ozdoby, na miejscu będziecie mogli wybierać wśród dziesiątek rodzajów papieru, cekinów, wstążek, perełek i innych ozdób, które – o ile nie użyjemy ich w nadmiarze – dodadzą ślubnym zaproszeniom wyjątkowego uroku.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top