Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Lokale weselne w Zabrzu i okolicach

Lokale weselne w Zabrzu i okolicach
Dzień Ślubu jest radosnym, wspaniałym dniem, przepełnionym zabawą do białego rana. Wybór odpowiedniej sali na tę okoliczność to bardzo ważna kwestia, którą należy zaplanować już dużo wcześniej. To jeden z priorytetów.

W Zabrzu i okolicach istnieje wiele lokali, sali weselnych, restauracji, a także hoteli zajmujących się organizacją wesela. Jednym z nich jest Hotel "SILVIA" w Zabrzu. Jest to obiekt o nowoczesnej architekturze, stylowych wnętrzach oraz przyjaznej, miłej atmosferze. Menu, w tym miejscu dostosowywane jest do potrzeb i upodobań Pary Młodej. Ponadto, lokal posiada duże doświadczenie w organizacji uroczystości weselnych oraz posiada bazę noclegową. Komfortowe pokoje dla gości są bardzo ważną kwestią, zwłaszcza kiedy na uroczystość weselną przybywają goście z odległych stron. Na terenie obiektu znajduje się klimatyzowana restauracja, mieszcząca 120 osób oraz dwie klimatyzowane sale, z których każda posiada taras. Jedna z nich jest przeszkloną oranżerią, w której organizowane sa mniejsze, kameralne uroczystości.


Ciekawa restauracja i hotel

Także Restauracja Słoneczna w Hotelu Diament w Zabrzu jest wyjątkowym miejscem do zorganizowania przyjęcia weselnego. Lokal posiada przestronne wnętrza, fachową obsługę, stwarza wyjatkową atmosferę oraz zdobył duże doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości. Ponadto, dla Pary Młodej hotel oferuje apartament gratis, a dla gości weselnych została swtorzona specjalna oferta cenowa, zapewniająca atrakcyjne ceny noclegów. W cenę wynajmu lokalu wliczone są dekoracje i kwiaty. Wyjątkowa atmosfera stworzona zarówno przez wnętrza jak i pracujących tutaj ludzi, sprawia że zorganizowane w tym miejscu wesele pozostanie niezwykle pięknym i niezapomnianym wydarzeniem.


Inne lokale weselne w Zabrzu

Wasza uroczystość może odbyć się także w Gliwicach, niedaleko Zabrza. Mieści się tam Restauracja MAG, wyróżniajaca się artystycznym designem wnętrz. Jest to miejsce eleganckie o wyjątkowo dobranej kolorystyce oraz profesjonalnej obsłudze. Na terenie obiektu znajduje się sala barowa, mała sala bankietowa oraz sala dancigowa, na której odbywają się większe uroczystości. Imprezy na swieżym powietrzu zapewnia także piękny ogródek letni. Warto zapoznać się także z ofertą Hotelu Restauracji "Apogeum", gdzie niepowtarzalny klimat oraz profesjonalna i gościnna obsługa, stworzą niezapomnianą atmosferę uroczystości. Na terenie obiektu znajdują się restauracja, duża sala bankietowa, doskonale nadająca się do organizacji imprez tanecznych, kominkowa sala kameralna, stylowa pwiniczka oraz ogródek letni.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top