Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Lokale weselne w Rzeszowie

Lokale weselne w Rzeszowie
W Rzeszowie znajduje się wiele restauracji i sal weselnych, oferujących organizację uroczystości. Warto już wcześniej zapoznać się z najciekawszymi ofertami. Trzeba wiedzieć, że takie miejsca rezerwuje się na wiele miesięcy przed uroczystością.

Jednym z rzeszowskich lokali, w którym możecie zorganizować wesele jest elegancki i ekskluzywny Hotel Imperium, który posiada stylową architekturę oraz wnętrza, które nawiązują do czasów carskiej Rosji.


Co znajdziemy w tym lokalu

Obiekt do dyspozycji gości oddaje dwie sale przeznaczone do organizacji przyjęć okolicznościowych, salę główną, mieszczącą 160 osób oraz salę restauracyjną. Hotel Imperium to także wyśmienita kuchnia, miła i profesjonalna obsługa, carskie wnętrza, a także profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i klimatyzacja, które nadają salom tonu luksusu. Na wystrój lokalu składają się kolory czerwieni, czerni i złota, które przenoszą gości w czasy carskiej Rosji, za panowania Cara Mikołaja II oraz pozostają na długo w pamięci. Fachową obsługę, wspaniałą atmosferę i wyśmienitą kuchnię w Rzeszowie zapewnia także Restauracja Biesiada, gdzie wszelkie kwestie, między innymi dotyczące menu,  ustalane są zgodnie z życzeniami i sugestiami Pary Młodej.


Miejsca w centrum

W centrum Rzeszowa mieści się Obsession Dance Club Restauracja. Jest to idealne miejsce dla par poszukujących na swoją uroczystość miejsca nowoczesnego i unikalnego wystroju wnętrz. Ponadto serwowowane są tutaj wyśmienite potrawy międzynarodowej kuchni,  a oferta weselna dostosowywana i przygotowywana jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami Pary Młodej. W pełni wyposażona i przystosowana do organizacji przyjęć weselnych, jest także Restauracja Figaro, wyróżniająca się eleganckimi wnętrzami, klimatyzacją oraz fachową obsługą, dzięki której Wasi gości z pewnością poczują się wyjątkowo.


Inne rzeszowskie lokale weselne

W Rzeszowie znajduje się także Hotel Eden, który dysponuje dwoma klimatyzowanymi salami, które łącznie mogą pomieścić 160 osób. Menu dostosowywane jest zgodnie z zaleceniami, gościom zostają zapewnione bezpłatne miejsca parkingowe oraz nocegi w promocyjnych cenach. W Rzeszowie z organizacji wesel słynie także Restauracja "Klubowa" i Hotel Sportowy, która poza salą restauracyjną zapewnia także bazę noclegową w hotelu znajdującym się piętro wyżej. Warto także zapoznać się z ofertą Grand Hotelu. Na terenie obiektu mieści się przestronna Restauracja "Patio", gdzie  w unikalnych i stylowych wnętrzach organizowane są niezapomnaine wesela. Ponadto lokal oferuje w prezencie romantyczny nocleg dla Nowożeńców w luksusowym apartamencie oraz rabat na pokoje dla gości weselnych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top