Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Lokale weselne w Lesznie i okolicach

Lokale weselne w Lesznie i okolicach
Wybór lokalu na wesele odgrywa bardzo ważną rolę. Należy jednak pamiętać, aby podjąć się tego zadania odpowiednio wcześniej, gdyż zwykle w najciekawszych miejscach terminy są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem.

W Lesznie i jego okolicach znajduje się wiele ciekawych miejsc, w których moglibyście zorganizować swoją uroczystość. Przede wszystkim powinniście określić liczbę gości, aby zmniejszyć zakres poszukiwań. Gliding Hotel w Lesznie organizuje wesela dla 150 osób, a do dyspozycji oddaje salę bankietową rozległy zielony teren, apartament dla nowożeńców gratis oraz stwarza możliwość organizacji imprez plenerowych. Ponadto, obiekt zlokalizowany jest na obrzeżach miasta, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność.
 

Nietypowe miejsce

Jeśli szukacie nietypowego miejsca na wesele to warto zapoznać się z ofertą Pałacu w Drzeczkowie, mieszczącego się niedaleko Leszna, który jest neorenesansowym pałacem z XIX wieku. Otoczony jest on 15 hektarowym zabytkowym parkiem, co z pewnością nadaje temu miejscu szczególnego uroku. Obiekt specjalizuje się w organizacji wesel, którym nadaje niepowtarzalnego charakteru.
 

Liczba gości weselnych

Po poznaniu wstępnej ilości osób, należy zastanowić się, czy ważniejsze jest, by sala znajdowała się w centrum, czy też poza miastem, ale za to z pięknym widokiem, wyjściem na ogród itp. W malowniczej, otoczonej parkiem okolicy, z dala od zgiełku w miejscowości Góra położony jest Kompleks bankietowy Parkowa Bis. Lokal dysponuje salą bankietową, która może ugościć aż 150 osób. Ponadto na terenie obiektu znajduje się także bar, plener, parking oraz baza noclegowa dla gości przybyłych na Waszą uroczystość z dalekich stron.
 

Niedaleko Leszna

Na małym półwyspie w malowniczej i spokojnej okolicy w Osiecznej, niedaleko Leszna mieści się Kompleks weselny Banderoza. Obiekt specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych dla 200 osób, a dzięki swojemu położeniu stwarza możliwość pięknych sesji zdjęciowych nad jeziorem, w parku, na wieży widokowej, w lesie, przy wiatrakach czy też przy strumyku. Sala posiada wydzielony parkiet oraz scenę dla orkiestry, a w okresie letnim korzystać można także z ogródka. Ponadto fachowa i miła obsługa z pewnością zadowolą zarówno Was, jak i Waszych gości. W miejscu tym istnieje także możliwość skorzystania z noclegów oraz miejsc parkingowych dla gości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top