Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Lokale weselne w Kielcach

Lokale weselne w Kielcach
Wybór lokalu weselnego to jedna z najważniejszych decyzji podczas przygotowań ślubnych. Przyjęcie weselne to zawsze wyjątkowe wydarzenie zarówno dla Młodej Pary jak i przybyłych gości, dlatego tak ważny jest właściwy wybór.

Jednym z lokali specjalizujących się w organizacji wesel jest Hotel Restauracja Leśny Dwór, który posiada spore doświadczenie w organizacji przyjęć. Jest to odpowiednie miejsce, dla wszystkich osób poszukujących małego, kameralnego miejsca na przyjęcie weselne. Lokal dysponuje dwoma salami, zieloną i łososiową, na których organizowane są przyjęcia dla 100 osób. Ponadto jako prezent dla Nowożeńców, lokal oferuje luksusowy apartament.
 

W karczmie czy hotelu?

Kolejnym miejscem w Kielcach, a dokładnie w centrum jest "Karczma Cztery Konie", usytuowana w Centrum Jeździeckim. Miejsce to charakterem i klimatem ściśle związane jest ze stadniną koni, a do dyspozycji gości pozostawia sale restauracyjne, salę weselną, mieszczącą 170 osób oraz zadaszoną wiatę z miejscem na ognisko. Jeżeli poszukujecie lokalu, zapewniającego także miejsca noclegowe, to odpowiednim miejscem będzie również Hotel "Pod Złotą Różą”. Lokal zapewnia niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalną obsługę, a także nocleg w dniu wesela w jednym z komfortowych pokoi. Wysmakowane smaki kulinarne, dotyk luksusu oraz wyjątkowa zabawa, z pewnością dostarczą zarówno Wam jak i Waszym gościom wiele radości.
 

W tradycyjnym klimacie

Jeśli na swoją uroczystość poszukujecie miejsca o bardziej tradycyjnym klimacie, warto zapoznać się z ofertą Dworku Staropolskiego, gdzie organizowane są imprezy i przyjęcia dla 150 osób. Lokal do dyspozycji oddaje salę bankietowo-taneczną oraz małą salę bankietową. Przystępne ceny, smaczna staropolska kuchnia, fachowa obsługa, zadrzewiony i ogrodzony teren oraz stylowe wnętrza, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. W dzielnicy Białogon, w malowniczej scenerii Gór Świętokrzyskich mieści się Club Kamrat. Jest to klimatyzowany, nagłośniony lokal, który poza oryginalnym wnętrzem z kominkiem posiada także duży drewniany grill, parking oraz huśtawki dla najmłodszych uczestników uroczystości. Przy wyborze sali weselnej należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na koszty, ale także przestronność sali, charakter organizowanych imprez, czy też lokalizację obiektu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top