Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Lokal weselny w Zgierzu

Lokal weselny w Zgierzu
Zorganizowanie najważniejszego dnia w życiu jest wielkim wyzwaniem, wymagającym wielu przygotowań. Jednym z najistotniejszych elementów uroczystości weselnej jest sala, na której ona się odbędzie. Dobrze o to zadbać w pierwszej kolejności.

W Zgierzu znajduje się kilka restauracji, sal weselnych, a także hoteli, w których możecie zorganizować swoje wesele. Warto jednak już wcześniej zapoznać się z ofertą, aby móc dokonać właściwego wyboru. Jednym z lokali specjalizujących się w organizacji wesel jest Stacja Nowa Gdynia.
 

Nowa Gdynia jest w Zgierzu!

Jest to miejsce o klasycznym wystroju oraz eleganckich wnętrzach. Ponadto, bogate menu oraz fachowa obsługa czynią to miejsce, idealnym zarówno na kameralny bankiet, jak i na wystawne przyjęcie weselne. Lokal dysponuje salą restauracyjną, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 70 osób, a w przypadku przyjęć odbywających się w restauracji z częścią taneczną, liczba ta wynosi 50 osób. Na życzenie obiekt zapewnia dodatkowe atrakcje w postaci występów artystów, koncertów, kabaretów, czy też przejażdżek bryczką.
 

W hotelu lub restauracji?

Wasze wesele możecie zorganizować także w mieszczącym się w Zgierzu Hotelu San Remo. Lokal zapewnia salę restauracyjną, strzeżony parking, a w swojej ofercie posiada również wyśmienitą kuchnię. Dysponuje także bazą noclegową, w postaci 48 miejsc noclegowych, które są szczególnie ważne, w przypadku obecności gości z dalekich stron. Jest to miejsce odpowiednie dla par, które poszukują na swoją uroczystość lokalu o oryginalnych i eleganckich wnętrzach. W organizacji przyjęć weselnych specjalizuje się także Restauracja Topolowa, która do dyspozycji gości oddaje dwie, klimatyzowane sale, zapewniające miejsce do zabawy dla 70 i 130 osób. W swojej ofercie lokal posiada kuchnię staropolską, a także 14 pokoi dla gości.
 

Inne stylowe miejsca

Stylowy budynek wraz z przylegającym rozległym terenem ze stawami rybnymi oferuje Zajazd Złota Rybka, usytuowany na obrzeżach Zgierza. Obiekt posiada ogrodzony parking i jest miejscem odpowiednim dla par, którym marzy się wesele w stylu staropolskim, ze względu na swoje kompleksowo zaprojektowane, klimatyczne wnętrza. Ponadto, budynek w większości mieści się na wodzie, co stwarza niezwykły efekt i z pewnością dostarczy wyjątkowych wrażeń zarówno Wam, jak i Waszym gościom. Staropolski klimat potęguje tutaj także kamienny kominek oraz stół w formie drabiniastego wozu. Bez względu na to, jaką salę wybierzecie, warto pamiętać iż kluczową sprawą jest rzetelna analiza usług jakie dane miejsce oferuje w cenie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top