Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Limuzyna, dorożka lub inny samochód?

Limuzyna, dorożka lub inny samochód?
Droga na ślub i dotarcie w godnym orszaku do sali weselnej nie jest już wielkim problemem organizacyjnym. Firm oferujących limuzyny wiozące do ślubu jest naprawdę wiele i przy odrobinie cierpliwości można znaleźć atrakcyjny środek lokomocji za całkiem przystępną cenę.

Warto pamiętać, że samochód na ślub nie musi być krążownikiem szos – znaleźć można na przykład kapitalnie odrestaurowane i wybitnie oryginalne pojazdy pamiętające czasy młodość naszych dziadków. Warszawy, trabanty, syrenki i licencyjne fiaty potrafią być obiektami sztuki.


Wybór odpowiedniego środka transportu

Rzecz w tym, by nasz samochód do ślubu współgrał z całą stylizacją jaką obmyślimy sobie na ślub – możemy tu bazować na własnej fantazji, podpowiedziach znalezionych w sieci, pomysłach przyjaciół z którymi omawiamy przecież wszystkie pułapki przygotowań. Samochód na ślub musi być jednak przede wszystkim wygodny i przestronny na tyle, by bez uszczerbku zmieścić najbardziej wymyślną kreację panny młodej i zabezpieczyć przed kaprysami aury – fantazyjne koncepcje przebiegu uroczystości ślubnych muszą bowiem przecież uwzględniać te elementy, które są nieprzewidywalne i poza naszym wpływem. Ważne, aby efektownie dojechać na wesele.


Popularna usługa wynajmu limuzyn

Ślub jest takim wydarzeniem, podczas którego przykłada się wielkie znaczenie do każdego detalu. Jednym z takich właśnie elementów jest samochód, w którym ma przyjechać para młoda. Limuzyna ślubna jest współcześnie bardzo często wybierana. Jej kształt, szyk oraz prezencja świetnie się nadaje do takich okoliczności.Auto do ślubu najczęściej jest wypożyczane na kilka godzin od firmy specjalizującej się w oferowaniu takich usług. Nastała wielka moda na odrestaurowywanie starych samochodów, które potem służą do okazjonalnych przejażdżek.


Zabytkowe samochody w modzie

Bardzo często można spotkać odrestaurowany, stary samochód, który nadaje ciekawego klimatu podczas uroczystości. Zdjęcia wychodzą bardzo oryginalnie w takiej scenerii. Samochód na ślub przede wszystkim powinien odpowiadać parze młodej, gdyż nie ma specjalnych oczekiwań co do jego wyglądu. Każda para młoda wybiera to, co lubi. Jedni wolą limuzyny czy ekskluzywne samochody, natomiast inni wybierają karety czy jakieś dorożki. To jest wyłącznie kwestia indywidualna, natomiast wpływ na wybór na pewno ma też moda, gdyż ona wszystko kształtuje.


Liczą się własne oczekiwania

Auto do ślubu nie ma z góry narzuconych cech, osobiste preferencje są najważniejsze. Przed podjęciem decyzji należy uwzględnić szereg aspektów, na które niewątpliwie składa się cena wypożyczenia samochodu oraz lokalizacja firmy, która będzie go udostępniać. Jeśli firma znajduje się daleko od miejsca, w którym odbędzie się ślub, to na pewno zostaną doliczone koszty dojazdu oraz odbioru samochodu z wesela. Koszty mogą być wielkie, ale w takim dniu warto się takimi rzeczami nie przejmować, tylko stawiać na efekt wizualny oraz zadowolenie pary młodej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top