Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Krawat czy muszka? Oto jest pytanie!

Krawat czy muszka? Oto jest pytanie!
W artykule prezentujemy eleganckie dodatki dla mężczyzn - muszki męskie. Ten dodatek do marynarki i koszuli ma wielkie znaczenie w przypadku ubioru pana młodego oraz u innych panów. Sprawdźcie sami nasze propozycje.

Pan Młody powinien na ślubie prezentować się dumnie i elegancko – to nie ulega wątpliwości. Podczas gdy Panna Młoda będzie lśnić w swojej przepięknej sukni, jej małżonek musi wyglądać równie pięknie. To najważniejszy dzień w całym życiu, więc należy wszystko precyzyjnie zorganizować. Nawet najmniejsze detale trzeba dopiąć na ostatni guzik białej, wyprasowanej koszuli. A przy kołnierzu... wieczny dylemat.


Muszka czy krawat?

Pewnie najpierw pomyślałeś o krawacie. Nic dziwnego, to najbardziej popularny męski dodatek. Czy ta powszechność nie czyni go jednak nudnym? Pokaż swojej partnerce, że jesteś tym jedynym mężczyzną, na całe życie. Z pewnością mucha męska będzie wyglądała ciekawiej i przykuje uwagę wszystkich gości.

 


To Cię nie przekonuje? Dobrze, postaram się więc argumentować dalej. W muszce na pewno będziesz wyglądać bardziej elegancko, szlachetnie, klasycznie. Jak myślisz, dlaczego muzycy w orkiestrze symfonicznej na koncerty zawsze ubierają muchy? Czy widziałeś kiedyś profesjonalnego skrzypka z krawatem? Muszka znakomicie wygląda w połączeniu ze smokingiem. Ba, w tej wariacji modowej staje się wręcz niezbędna! Muszka świetnie pasuje również do koszuli z kołnierzykiem stójką, z odchylonymi rogami.


Piękny styl muszek

Mogę Ci polecić przepiękne muszki z Modini.pl. W ofercie sklepu znajdziesz muchy klasyczne, muchy szerokie, muchy typu slim (wąskie). Również tchnące dystynkcją muchy gładkie i odważne muchy we wzory. Bardzo ważny jest również kolor. Mucha jest dodatkiem, więc powinieneś dobierać ją do reszty stroju. Szczególnie pod względem kolorystycznym. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest mucha czarna, czarno-biała, ewentualnie granatowa. Z kolei mucha złota może dodać Ci finezji, ale tylko w podobnej tonacji kolorystycznej. Mucha jasnoróżowa, purpurowa, zielona, wrzosowa, czerwono-czarna, beżowo-fioletowa w kratę, błękitna... Tutaj musisz już wykazać się nienagannym wręcz gustem i dwa razy pomyśleć przed zakupem. Mucha męska to bardzo elegancki dodatek. Jeśli jednak popadniesz w pstrokatą ekstrawagancję i krzykliwe barwy, zostaniesz cesarzem kiczu. A na to nie możesz sobie pozwolić!

Zapraszamy do naszego Internetowego salonu mody - Modini.pl

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top