Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Kosmetyczka przed ślubem

Kosmetyczka przed ślubem
Panny młode rozpoczynają przygotowania do ślubu na długo przed planowaną datą tego ważnego w ich życiu wydarzenia. Muszą one wiedzieć, że aby kompleksowo zadbać o swoją urodę przed zamążpójściem, zabiegi kosmetyczne powinny rozpocząć się z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli zostaną one zaplanowane na tydzień przed ślubem, wątpliwe jest osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Najpierw należy jednak znaleźć odpowiedni salon kosmetyczny, który w kompleksowy sposób zajmie się urodą przyszłej panny młodej. W Gdańsku istnieje co najmniej kilka takich renomowanych salonów, które naprawdę są godne polecenia. Każda kobieta w dniu swojego ślubu na pewno chciałaby wyglądać jak najlepiej i skupiać na sobie zachwycone spojrzenia gości, a przede wszystkim swojego świeżo upieczonego małżonka. Na wiele tygodni przed ślubem należy zaplanować odpowiednie zabiegi kosmetyczne, które nadadzą pannie młodej idealny wygląd. Sprawią, że będzie ona nie tylko tryskać energią i zdrowiem, ale będzie się czuła piękna i zadbana.
 

Pielęgnacja skóry parę tygodni wcześniej

Panny młode na kilka tygodni przed ślubem i weselem powinny w wysokim stopniu zatroszczyć się o swoją skórę. Pomocne będą w tym regularne, dopasowane do stanu cery danej kobiety, zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym gabinecie urody w Gdańsku. Kosmetyczka powinna wybrać dla przyszłej panny młodej kuracje pielęgnacyjne, które jednocześnie skutecznie oczyszczą i odżywią skórę. Dla niektórych klientek polecane są również zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające skórę całego ciała.
 

Zakazy w ostatnim tygodniu przed ślubem

Systematyczność pielęgnacji ciała daje wymierne rezultaty, widoczne gołym okiem. Jednocześnie, panny młode powinny pamiętać, aby absolutnie w tym samym tygodniu, w którym mają ślub, nie regulować sobie brwi, nie robić mocnej henny, nie stosować samoopalaczy, intensywnie opalać się w solarium, nie stosować nowych kosmetyków, czy też zmieniać kolor włosów. Może to przynieść o wiele więcej szkody niż pożytku.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top