Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Końskie - Plenerowy raj fotograficzny.

Końskie - Plenerowy raj fotograficzny.
Poza takimi rzeczami jak cena i terminy, trzeba ustalić z fotografem wiele szczegółów. Fotograf ślubny będzie co prawda wiedział co ma robić, ale jeżeli chcemy być rzeczywiście zadowoleni z jego pracy, trzeba przekazać mu kilka naszych sugestii.

Przy okazji możemy wyrobić sobie opinię na jego temat, ponieważ jest bardzo ważne, żeby upewnić się czy jesteśmy w stanie się z nim porozumieć. Dobrym polem do manewru jest dyskusja na temat sesji plenerowej. O ile ślub i wesele najlepiej wyglądają gdy są fotografowane w standardowy sposób, o tyle fotografie ślubne z plenerów mogą być bardzo rożne.


Bardzo ważne jest tło

Podobnie jak w przypadku fotografii studyjnej, tak i w przypadku zdjęć w plenerze trzeba uwzględnić tło, ponieważ dodaje ono obrazowi wyrazistości. W Sandomierzu jednak nie powinno brakować ciekawych plenerów, w których można robić zdjęcia ślubne. Oczywistym wyborem w takiej sytuacji jest zespół pałacowo-parkowy z piękną Świątynia Grecką i Egipską Oranżerią. Wiele par robi sobie zdjęcia ślubne w parku przed Urzędem Miejskim, jednak jeśli chodzi o tereny zielone, to o wiele lepiej będzie się prezentował na zdjęciach park przy pałacu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top