Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Kluczowy element dobrego albumu ślubnego

Kluczowy element dobrego albumu ślubnego
Ślubna sesja plenerowa zyskała sobie ostatnio bardzo dużą popularność. Pozwala ona uchwycić i zachować na lata młodzieńczą spontaniczność i niezmienną miłość jaką darzą się mężczyzna i kobieta. Takie zdjęcia będą pięknie wyglądały w albumie.

Zdjęcia tego typu mają także często wymiar artystyczny i są znakomitym urozmaiceniem każdego albumu ślubnego. Nasz portal proponuje Państwu kilka interesujących miejsc w Serocku, które nadawałyby się na tło ujęć plenerowych. Zdjęcia ślubne to jedne z najcenniejszych pamiątek w naszych domach. Pozwalają po latach powrócić do tych wspaniałych chwil i zrekonstruować sobie je z całym bogactwem szczegółów. Uświetnieniem i niejako wiśenką na torcie każdego albumu ślubnego są zdjęcia z sesji plenerowej.


Efekt nie zależy tylko od fotografa

Powodzenie sesji plenerowej zależy nie tylko od umiejętności fotografa ale i od nas samych. Za tło tych fotografii powinniśmy wybrać miejsce w którym czujemy się swobodnie. A tych nie brakuje. Tłem naszych zdjęć może być niemalże każde miejsce jeżeli tylko tego chcemy. Mogą to być lokalne zabytki, tory kolejowe, most na rzece, plaża nad morzem, podziemia, ruiny zamku, stodoła rolnika czy ławka w parku. Popularne są też zdjęcia industrialne. Młodzi wiec wybierają się do opuszczonej fabryki albo szukają nieco zaniedbanych i surowych scenerii miejskich kamienic.


Szalona sesja ślubna

Nierzadko młodzi małżonkowie decydują się na szczyptę szaleństwa. Skaczą w pełnym oprzyrządowaniu ślubnym na bungie albo nurkują pod wodą by sfotografować swój pocałunek. Czym śmielsze ujecie, tym głębiej pozostanie w naszej pamięci. Serock stwarza możliwość wykonania bardzo urozmaiconej sesji zdjęciowej. Znakomicie prezentuje się dużych rozmiarów rynek. Piękne zabytkowe kamienice w jego obrębie mogą stać się idealnym tłem do wykonania kilku intrygujących ujęć. Najcenniejszym obiektem Serocka jest kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. To murowany budynek ufundowali w XVI wieku książęta mazowieccy: Janusz III i Stanisław. Także zajazd pocztowy przy ulicy Pułtuskiej przypomina o odległej historii. Budowla ta została wzniesiona w pierwszej połowie XIX wieku w stylu klasycystycznym.


Przyroda wokół Serocka

Serock to także znany ośrodek wypoczynkowy. Miasto i jego okolice obfitują w urokliwe zakątki na łonie przyrody. Nad pobliskim Jeziorze Zegrzyńskim znajduje się przystań żeglugi pasażerskiej. Młoda Para może tam pokusić się o zdjęcia na żaglówce, czy wypłynąć w romantyczny rejs łódką, co oczywiście nie umknęłoby uwadze obiektywu fotografa.

Autor: Paweł Hetnał

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top