Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jedziemy do ślubu samochodem

Jedziemy do ślubu samochodem
Przygotowania do Waszego wielkiego dnia w toku. Na pewno macie już wybraną salę weselną oraz kościół, w którym złożycie przysięgę. Teraz nadszedł czas na wybór pojazdu, którym pojedziecie do ślubu. Możliwości jest wiele.

O tym czy będzie to ekskluzywna limuzyna, sportowy kabriolet, stylowy samochód z lat 20-tych ubiegłego stulecia, dorożka czy jakiś zwykły samochód osobowy prowadzony np. przez kogoś z rodziny możecie zdecydować na kilka miesięcy przed uroczystością.
 

Wszystko jest kwestią ceny

W Łomży żadna z tych opcji nie stanowi problemu – jest tylko kwestią ceny. No właśnie – ile to kosztuje? Ceny na ogół zaczynają się od 500 złotych, a te najbardziej ekskluzywne pojazdy (zwłaszcza, jeśli mamy dość duży dystans do przejechania) kosztują nawet 1200 złotych. Czym w takim razie pojechać do ślubu? Po pierwsze – trzeba zwrócić uwagę na wygodę. Suknie ślubne zazwyczaj składają się z dużej ilości materiału i potrzeba sporo miejsca, aby móc wygodnie usiąść. Jeżeli bierzemy ślub w okresie letnim, warto także pomyśleć o klimatyzacji. Osoby, którym zależy na tym, by posmakować odrobiny luksusu i poczuć się wyjątkowo, powinny zdecydować się na limuzynę.
 

Dorożki dla romantyków?

Romantycy z kolei chętnie wybierają dorożki, jednak tutaj koniecznie trzeba wziąć pod uwagę odległość. Jeśli z kościoła do sali weselnej mamy powiedzmy 20 kilometrów, nie ma sensu wybierać tego środka lokomocji. Zasadnicze pytanie brzmi: czy w ogóle warto decydować się na wynajmowanie samochodu? To zależy zarówno od naszych oczekiwań oraz od budżetu, jakim dysponujemy. Zawsze można poprosić kogoś z grona rodziny lub znajomych, by nas zawiózł – to zdecydowanie tańsza opcja.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top