Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jaka sala weselna w Świdnicy?

Jaka sala weselna w Świdnicy?
Podczas całego procesu przygotowań i organizacji ślubu kluczową decyzją, przed którą stają pary, jest wybór miejsca, w którym odbędzie się uroczystość weselna. Odpowiedni lokal nadaje bowiem kształtu całemu przyjęciu.

W Świdnicy znajduje się wiele restauracji, sal bankietowych, jak również innych lokali, w których możecie zorganizować swoje wesele. Jednym z nich jest Hotel Restauracja Esperanto, który oferuje wyśmienitą kuchnię, fachową obsługę oraz wyjątkowy klimat. Obiekt zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta oraz bazę noclegową, która ma tak istotne znaczenie w przypadku gości przyjezdnych z dalszych stron. Obiekt dysponuje klimatyzowaną restauracją z tarasem i ogrodem, a także wielofunkcyjną salą konferencyjno - bankietową. Mieszczący się w Świdnicy Park Hotel, do dyspozycji gości oddaje restaurację na 60 i 200 osób, bar, salę bankietową i konferencyjną, a w swojej ofercie posiada kuchnię polską i międzynarodową.
 

Inne ciekawe miejsca w Świdnicy

W organizacji przyjęć weselnych w opcji "zamkniętej" za uprzednim umówieniem się oraz przygotowaniem oferty dla klientów specjalizuje się również Restauracja IKAR w Świdnicy. Wasze wesele możecie zorganizować także w położonym w zabytkowym centrum miasta Hotelu "Piast-Roman", który w swojej ofercie posiada stylową, klimatyzowaną salę balową, luksusowe pokoje, renomowaną restaurację, a przede wszystkim możliwość wspaniałej zabawy na organizowanych imprezach okolicznościowych. Miła i fachowa obsługa, wyśmienite menu, dobra muzyka, czy też występy grup artystycznych z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.
 

Wesele w starym stylu

W miejscowości Sady Dolne, położonej niedaleko Świdnicy mieści się Hotel Karczma u Macieja, który jest budynkiem wzorowanym na architekturze starej polskiej XVI wiecznej karczmy. Obiekt dysponuje salą restauracyjną, mieszczącą 85 osób oraz Salą Weselną dla 130 osób. Hotel zapewnia również miejsca noclegowe. Ponadto, w miejscu tym istnieje możliwość wykonania nietypowych zleceń kulinarnych, grilla, pokazów sztucznych ogni, czy też pokazów tancerzy z ogniem na życzenie.
 

Rzeczy do przemyślenia

Decydując się na wybór sali weselnej trzeba pamiętać o kliku ważnych kwestiach. Należy rozpocząć poszukiwania odpowiednio wcześniej, a w pierwszej kolejności warto określić charakter przyjęcia oraz liczbę gości, aby móc zawęzić ich zakres. Warto także dowiedzieć się jaki układ sal znajduje się w danym obiekcie, czy posiada klimatyzację, parkiet dla orkiestry, a także czy dysponuje miejscami noclegowymi. Ważna jest także lokalizacja w centrum, która ułatwia dojazd, lub na obrzeżach miasta, co z kolei wiąże się zazwyczaj z pięknym ogrodem, lub malowniczym otoczeniem. Warto także zapytać czy dany lokal posiada indywidualne podejście do klienta, czy też trzyma się sztywno określonych propozycji. Wreszcie najważniejsza sprawa, czyli umowa z lokalem, która powinna zawierać szczegółowo sprecyzowany przedmiot umowy, miejsce, czas, prawa i obowiązki obu stron, warunki odstąpienia od umowy, a także wszelkie dodatkowe ustalenia.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top