Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jak zaprosić na ślub?

Zaproszenia ślubne Warszawa - przykładowe zaproszenie ślubne
Gdy już wszystkie najistotniejsze decyzje dotyczące zbliżającej się uroczystości zostały podjęte, pozostaje nam przygotowanie ślubnych zaproszeń i przekazanie ich osobom, które chcemy aby towarzyszyły nam w tym wielkim dniu. Jak powinno wyglądać zaproszenie ślubne i jakie informacje należy w nim zawrzeć?

Warszawa to miasto możliwości. Znajdziemy tu setki sklepów tematycznych oferujących produkty z branży ślubnej. Postanowiliśmy sprawdzić jakie opcje czekają na przyszłych małżonków w województwie mazowieckim. 

Jakie zaproszenia ślubne Warszawa oferuje osobom planującym ślub?

W celu zweryfikowania preferencji Młodych Par, stworzyliśmy ankietę w której zapytaliśmy pary planujące ślub w Warszawie o to w jaki sposób wybierają zaproszenia ślubne.

- "Wraz z narzeczoną od początku wiedzieliśmy, że zdecydujemy się na tradycyjne zaproszenia ślubne zamówione w Internecie. Koszty zamówienia ręcznie robionych zaproszeń ślubnych są dla nas zbyt wysokie, bo chcemy zaoszczędzić by móc po ślubie wybrać się na wymarzony rejs poślubny statkiem. To takie nasze marzenie, które postanowiliśmy za wszelką cenę spełnić w tym roku. Oferta zaproszeń ślubnych w Warszawie wiąże się ze sporymi kosztami, a przecież Internet pełen jest tańszych, ale równie dobrych rozwiązań" - napisał w ankiecie jeden z jej uczestników.

Decyzja o wyborze zaproszeń ślubnych zamawianych w Sieci jest najczęściej powodowana różnicą w cenie zaproszeń kupowanych w sklepach z ofertą ślubną w Warszawie, a drukarniami, które prezentują swoją ofertę w Internecie. Zależnie od preferencji i wielkości nakładu zaproszeń, możemy zaoszczędzić do kilkuset złotych. To cenna informacja. Nie dla każdego jednak środki finansowe będą stanowić barierę. 

"Zaproszenia na ślub Warszawa" - poszukaj w Sieci

Nawet jeśli chcemy wybrać zaproszenia na nasz ślub stacjonarnie, dając sobie możliwość przyjrzenia się z bliska materiałom z jakich wykonane będą zaproszenia na nasz ślub, warto poszukać sklepów z zaproszeniami okolicznościowymi w Internecie. Wpisując w wyszukiwarkę frazy "Zaproszenia na ślub Warszawa" lub "Zaproszenia ślubne Warszawa" znajdziemy szeroki wybór sklepów ze stolicy, w których możemy zamówić zarówno projekt jak i wydruk zaproszeń ślubnych. Gdy już zdecydujemy, jaki projekt najlepiej odda charakter naszej uroczystości (więcej informacji na temat wyboru projektu znajdziesz w artykule dotyczącym projektów zaproszeń ślubnych), pozostaje nam decyzja o tym czy wybieramy gotowe teksty zaproszeń ślubnych czy może wolimy stworzyć coś sami. Pamiętajcie jednak o tym, że zaproszenia ślubne DIY (ang. Do it yourself - Zrób to sam) mogą być stosunkowo drogie. Warto poprosić o wycenę kilka firm, tak aby dać sobie możliwość wyboru najlepszej dla nas opcji.

Jak napisać zaproszenia ślubne?

Od pewnego czasu, poza stałymi elementami zaproszeń ślubnych takimi jak data, miejsce ceremonii ślubnej i miejsce wesela, na ślubnych zaproszeniach umieszcza się również informację o tym co goście mogą kupić zamiast kwiatów na wesele. Coraz częściej nowiem Młode Pary decydują się na wsparcie wybranej fundacji czy stowarzyszenia środkami, które weselnicy wydaliby na piękne lecz nietrwałe kwiaty. Oryginalną formą zaproszeń jest także przesłanie zaproszenia w formie dvd, mp3 czy innej audiowizualnej. Jeśli tak nowoczesna forma przypadnie Wam do gustu, koniecznie mimo wszystko dołączcie do niej klasyczną kartkę z zaproszeniem w formie papierowej. Stanowi ono piękną pamiątkę dla Waszych bliskich, a ponadto jest tradycją, z której nie warto rezygnować. Wykorzystajcie wyobraźnie, pokuście się o odrobinę fantazji, a Wasze ślubne zaproszenia będą przepięknym elementem, który zaskoczy Waszych przyszłych gości weselnych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top