Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Fotograf na Wasz ślub

Fotograf na Wasz ślub
Poziom wykonywanych zdjęć ślubnych jest bardzo zróżnicowany. W tej branży nie brakuje bowiem amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aparatem, dlatego tak ważne jest aby dokładnie rozeznać się, z kim mamy do czynienia.

Szukając fotografa nie łatwo jest trafić na prawdziwego profesjonalistę, który naprawdę ma pojęcie o aparatach i ustawieniach manualnych, wie jak operować głębią ostrości, przelać na zdjęcie prawdziwe piękno oraz wydobyć naturalne uczucia i emocje. Warto już dużo wcześniej poświęcić swój czas, by rozpocząć poszukiwania właściwej osoby.


Dobry fotograf poszukiwany

Poszukując dobrego fotografa, ważne jest także, aby jego ujęcia były zróżnicowane, a zdjęcia pobudzały Waszą wyobraźnię oraz charakteryzowały się emocjami występującymi w danej chwili. Liczy się także ich atmosfera oraz ciekawe i niepowtarzalne pomysły. Z parze z umiejętnościami fotografa idzie także jego doświadczenie, które pozwala mu na prawdziwe doprowadzenie zdjęcia do perfekcji.


Plener ślubny w Brzegu Dolnym

Wasze zdjęcia wykonać możecie zarówno w studiu fotograficznym, jak i w plenerze. Obecnie, zdecydowanie większą popularnością cieszą się zdjęcia plenerowe, które wykonywane są zazwyczaj w późniejszym dniu niż ceremonia ślubna, co pozwala uniknąć wyjazdu do studia w trakcie wesela, tak jak to było w zwyczaju jeszcze kilka lat temu. Tym sposobem, nie tylko unikamy stresu związanego z pośpiechem, ale także stwarzamy większe możliwości, gdyż fotograf może poświęcić znacznie więcej czasu na pozę, niż w przypadku, gdy para młoda musi powrócić do oczekujących na sali weselnej gości. Mając więcej czasu, można sobie pozwolić nie tylko na oczekiwanie na lepsze warunki pogodowe, ale także na odrobinę szaleństwa, tym bardziej, że para młoda nie musi się już tak obawiać o swoje stroje, jak w dniu ślubu.


Romantyczna sceneria miasta

W dzisiejszych czasach powodzeniem cieszą się coraz to bardziej nowatorskie pomysły, dzięki którym Wasz album wzbogacą oryginalne i niepowtarzalne fotografie. Bywają miejsca, których jeszcze kilka lat temu nikt nie wziąłby pod uwagę, jako miejsca sesji ślubnej, a które są w stanie stworzyć bajeczne możliwości wyjątkowego ujęcia. Jeśli zdecydujecie się na sesję w Brzegu Dolnym to miasto to, zapewni Wam wiele ciekawych miejsc. Romantyczną scenerię stworzyć może posiadający cechy założenia angielskiego zespół pałacowo-parkowy wraz z pałacem i oficyną. Do parku przylega aleja Łąkowa stanowiąca jedną z ostatnich na Dolnym Śląsku alei jesionowych. W granicach parku znajduje się także stadion miejski i otoczona fosą wyspa drzew iglastych zwana popularnie “Komarowem”, do której wiedzie mostek. W miesiącu czerwcu dużą atrakcję stanowi w tym miejscu piękny, kwitnący tulipanowiec amerykański.


Piękny park

Za tło Waszych zdjęć posłużyć może również Staw Łabędzi, przy którym wyróżniamy również przebudowany dawny młyn. Ciekawym miejscem na terenie parku są też ruiny jednego z najcenniejszych zabytków małej architektury, a mianowicie mauzoleum rodziny von Hoymów. Brzeg Dolny to miasto, w którym nie brakuje pięknych miejsc, a Wasza sesja zdjęciowa tutaj wykonana z pewnością przyniesie zadowalające efekty i wzbogaci Wasz album o niezwykłe fotografie.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top