Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Fotograf i wybór pleneru

Fotograf i wybór pleneru
Fotograf wykonujący na co dzień zdjęcia uroczystości weselnych na pewno podpowie i zaproponuje Państwu ciekawe miejsca plenerów ,ale warto przed jego sugestiami zapoznać się z naszymi propozycjami i spojrzeć na swoje miasto jeszcze przed uroczystością oczami ludzi oglądających Wasze fotografie po latach.

Warto teraz przejść po mieście i okolicy i zobaczyć oczyma wyobraźni siebie na tle tego, co w Międzyrzeczu było, gdy byliście dziećmi i tego co będziecie po latach opowiadać dzieciom o tych fotografiach.


Po latach jeszcze bardziej doceni się jakość zdjęć

Zastanawiamy się dlaczego nie potrafimy oderwać oczu od pewnych fotografii, a inne, też przecież kolorowe i ładne nie wzbudzają naszego zainteresowania. Szukając odpowiedzi na to pytanie, możemy obejrzeć zdjęcia różnych fotografów z naszego Portalu i wybrać charakter zdjęć, który nam najbardziej odpowiada. Jedni preferują zdjęcia studyjne, inni na pewno w zdecydowanej większości, zdjęcia w plenerze.


Piękne plenery ślubne

W Międzyrzeczu, mieście o ponad 750 letniej historii, choć źródła historyczne wskazują na tysiącletnią historię zamieszkania tutaj międzyrzeczan, miejsc, które posłużyć mogą jako plener dla Pary Młodej może być wiele. Zacznijmy od miejsc charakterystycznego dla miasta jakim są ruiny zamku królewskiego z XIV wieku. Malownicza brama i fosa będą doskonałym tłem ślubnej fotografii. Obszerny dziedziniec i stare mury z czerwonej cegły, będą ciekawym tłem dla urody i ubioru młodej pary.


Rzeka Paklica i jej okolica

Zakątki nad rzeką Paklicą , czy to będzie zieleń traw, czy biel śniegu zawsze będą ciekawym miejscem na plener fotograficzny. Niewątpliwie popadający w ruinę stary Dworzec Kolejowy będzie niezwykłym tłem dla świeżości i radości młodych zaczynających swoje życie we dwoje. Ciekawe fotografie mogą powstać na tle pięknie odrestaurowanego ratusza i rozległego placu przed budynkiem podkreślające miejsce uroczystości.


Unikalne plenery w Międzyrzeczu

Zaaranżowany plener w trakcie trwania uroczystości, pozwoli na udział w nim większej ilości uczestników uroczystości weselnej. Fantastycznym miejscem na plener zdjęć ślubnych niewątpliwie będzie Międzyrzecki Rejon Umocniony - czyli system umocnień stworzony przez Niemców w latach 1934-1944 dla ochrony wschodniej granicy. Umocnienia zewnętrzne oraz sieć podziemnych fortyfikacji, które należą do największych podziemi fortyfikacyjnych świata będą jedynym, w swoim rodzaju tłem do niesamowitych i oryginalnych ślubnych fotografii plenerowych. Malownicze położenie Międzyrzecza, bliskość wspaniałych lasów i jezior pozwala na wszechstronny dobór pięknego krajobrazu mogącego być tłem idealnego pleneru fotograficznego pary młodej z okolic tego miasta.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top