Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Fontanna czekoladowa - niezapomniana atrakcja weselna

Fontanna czekoladowa - niezapomniana atrakcja weselna
Przyjęcie weselne to czas zabawy, radości oraz wspólnego świętowania. Istnieje wiele sposobów oraz pomysłów, na to by uatrakcyjnić organizowaną imprezę, tak aby na długo pozostała w pamięci wszystkich gości. Jednym z wyjątkowych sposobów, obecnie coraz bardziej rozpowszechnianym jest wynajęcie na Waszą uroczystość czekoladowej fontanny.

Dzięki niej, Wasi goście poczują się wyjątkowo, zachwycając się smakiem czekolady. Istnieje kilka rodzajów fontann czekoladowych, o różnych rozmiarach i pojemnościach, a także o różnorodnych kształtach. Dopełnieniem do tejże atrakcji są przekąski, w postaci wszelkiego rodzaju owoców, pianek, galaretek, rurek oraz ciasteczek. W skład oferty wchodzi także jej obsługa, serwetki, patyczki, czy też podświetlane patery. Fontanny z czekoladą i owocami robią na imprezach prawdziwą furorę, a niezwykły smak czekolady, na pewno na długo pozostanie w pamięci Waszych gości, czyniąc uroczystość jedyną i wyjątkową.
 

Prosta konstrukcja urządzenia

Fontanna czekoladowa cieszy zarówno oczy, jak i podniebienia, zachwyca swym wyglądem, smakiem płynącej, gorącej czekolady, jak i aromatycznym zapachem owoców. Urządzenie posiada odpowiednią konstrukcję, która umożliwia jego szybki demontaż, po zakończeniu przyjęcia. Ponadto, pojedyncze elementy, umożliwiające łatwe mycie, gwarantują zachowanie całkowitej czystości. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, obracającemu i zasycającemu, czekolada przesuwa się na najwyższy poziom i ponownie spływa na kolejne poziomy.
 

Różne specjały, które można zanurzyć w czekoladzie

Goście mogą zanurzać owoce i ciasteczka w spływającej kaskadami czekoladzie, która oczaruje ich nie tylko smakiem, ale i zapachem. Fontanna, to nie tylko najbardziej widoczne miejsce podczas wydarzeń, ale również najlepszy sposób na integrację gości, którzy mogą nie tylko wspólnie zakosztować specjałów, ale również podzielić wrażeniami i oddać rozmowie. Jeśli planujecie ślub i wesele w Świętochłowicach, to możecie skorzystać z usług firm, oferujących swoje usługi w zakresie wynajmu czekoladowych fontann. Należą do nich między innymi: Chocolate Service z Tarnowskich Gór, Czekoladowa Pokusa oraz Czekoladowe Inspiracje z Katowic, czy też Komprad z Gliwic.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top