Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ekspresja i spontaniczność w plenerze

Ekspresja i spontaniczność w plenerze
Zdjęcia ślubne to drogocenna pamiątka, którą skwapliwie przechowujemy w naszych domach. Wszystkie przedmioty, które dostaliśmy w dniu ślubu zepsują się lub będą zalegać pod tumanem kurzu na poddaszu. Fotografie ślubne pozostaną dla nas nieśmiertelną pamiątką, do których będziemy z ochotą powracać.

Po latach zasiądziemy z potomnymi lub przyjaciółmi, by odświeżyć sobie wspaniałe momenty jakie wspólnie przeżywaliśmy. Tylko fotografia może dostarczyć takich emocji. Zdjęcia w albumie ślubnym to na ogół chronologicznie ułożone wycinki z tego dnia. Najciekawszym fragmentem są bezwzględnie zdjęcia ślubne. Są one spontaniczne, kolorowe i pełne uśmiechu. Widać na nich luz i najczystszej wody miłość w spojrzeniach młodych małżonków. Powodzenie tej sesji zależy także od naszej otwartości na niebanalne pomysły. Często przychodzą one spontanicznie. Czasami wystarczy impuls spojrzenie, by stwierdzić – tam zrobimy swoje zdjęcia ślubne.


Niekonwencjonalne podejście jest często najlepsze

Pomysłów na sesję plenerową jest tyle ile w branży jest fotografów i Par Młodych. "Plener" to odbicie charakteru związku. Jeżeli nowożeńcy są nieco szaleni i odważnie to mogą swój temperament odpowiednio spożytkować. Nic tak nie zaimponuje obserwatorom naszych zdjęć, jak coś niekonwencjonalnego, zupełnie wyrwanego z szablonu. I tak np. Młoda Para operująca urządzeniami na wysypisku śmieci, ganiająca się w oprzyrządowaniu do paintballa, czy skacząca na spadochronie. Całość oczywiście odbywa się w pełnej garderobie ślubnej.


Romantyczny spacer plażą

To opcja dla dusz niespokojnych. Na drugim biegunie znajdują się młode małżeństwa, które wolą więcej romantycznych akcentów. Spacer nadmorską plażą w blasku zachodzącego słońca, ławka w zacisznym zakątku parku, albo knajpka gdzie para spotkała się po raz pierwszy – to rozwiązania dla nich. Często Młode Pary fotografują się na tle charakterystycznych dla danej miejscowości budowli. Bywa, że motywem zdjęć w plenerze stają się pasje zakochanych. Efektem takich zdjęć jest np. ujęcie gdy Panna Młoda w pełnym rynsztunku ślubnym strzela rzut karny bezradnemu Panu Młodemu – bezcenne.


Drawsko Pomorskie - atrakcyjne dla par młodych

Interesujących przestrzeni do wykonania sesji plenerowej nie brakuje w Drawsku Pomorskim. Na zdjęcia ślubne warto wybrać tło charakterystycznych dla tego miasta budowli szachulcowych. Na uwagę obiektywu aparatu fotograficzne zasługują wybudowane w ten sposób domy, przy ulicach Walki Młodych i Świerczewskiego oraz skład soli, którego początki datuje się na 1700 rok. Ciekawie prezentują się także piętnastowieczne ruiny murów obronnych, obiekty starostwa i starego ratusza i kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego z XIV wieku.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top