Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ekscytująca sesja w Polanowie

Ekscytująca sesja w Polanowie
Wśród wielu zdjęć w naszych domach, do najcenniejszych te upamiętniające dzień ślubu. Są to fotografie niepowtarzalne, bowiem (teoretycznie) sakrament małżeństwa zawieramy tylko raz w życiu. Warto utrwalić te momenty.

Dlatego warto, by obiektyw aparatu fotograficznego spoczywał w dłoniach fachowca z najwyższej półki. Przed parafowaniem umowy powinniśmy przekonać się o poziomie umiejętności fotografa i posiąść wiedzę o jego wcześniejszych dokonaniach. Nie wahajmy się też udać na ślubną sesje plenerową.


Zdjęcia studyjne nie są w modzie

Niezwykle popularne ostatnim czasem są sesje plenerowe, które nadają albumom ślubnym kolorytu i niekonwencjonalności. Zdjęcia takie najlepiej wykonać w dniu innym niż termin ślubu. Młoda Para nie musi wtedy troszczyć się o wybrudzoną czy pogniecioną garderobę ślubną. Decyzja o sesji w dniu ślubu i wesela nie jest najlepszym pomysłem. Dzień ten obfituje w nerwy i nie warto dodatkowo przysparzać sobie obowiązków związanych z udaniem się na sesję plenerową. Swoboda i brak przymusu jak najszybszego powrotu na salę weselną sprawi, że oddamy się szaleństwu i spontaniczności tej niezwykłej sesji. Będziemy też mogli udać się w kilka nas interesujących miejsc, a nie tylko w jedno i to najlepiej jak najbliższe miejscu gdzie odbywa się weselna zabawa.


Malownicze miejsca na sesje ślubne

Dzięki takiej decyzji, możemy te zdjęcia uczynić wyjątkowymi. Dzisiaj nikogo już nie dziwią zdjęcia w albumie ślubnym, które prezentują Młodą Parę wskakującą do stogu siana. Nie dziwi też widok nurkujących pod wodą nowożeńców, czy Panny Młodej wiozącej na ramie roweru swojego partnera. Za tło pleneru fotograficznego może posłużyć niemalże każde miejsce. Gdy sprzyja aura i pora roku można udać się w jakiś ciekawy zakątek na łonie przyrody gdzie krajobraz będzie stanowił doskonałe tło dla wykonania kliku ślubnych ujęć. I tak przestrzenia plenerowych harców stają się pola uprawne, wiejskie zagrody i ulice miast. Nasze zdjęcia z pleneru wcale nie muszą być ckliwe i mdłe, jeśli odważymy się na fotografie w opuszczonej starej chacie czy niefunkcjonującej fabryce. Takie miejsca "zapomnienia" coraz częściej stają się motywem albumów ślubnych, których właściciele, chcą wkomponować w nie nieco artystycznej nutki.


Piękny długi most

Ciekawych miejsc na wykonanie zdjęć plenerowych nie brak w Polanowie. Ulice miasteczka skrywają wiele zabytkowych i pięknych obiektów. Najokazalszymi z nich jest kościół Podwyższenia Krzyża z XV wieku. Warto również pofatygować się na ulicę Młyńską, gdzie mieści się zespół młyna wodnego, który wzniesiono w połowie XIX wieku. W jego skład wchodzą: szachulcowy młyn, dom młynarza wraz z budynkiem gospodarczym oraz śluza na rzece Grabowej. Nad rzeką tą rozciąga się 120 metrowy Czerwony Most służący kolejom. Przy ulicy Wolności urokiem kusi willa z początku ub. stulecia.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top