Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Dobieramy biżuterię na ślub

Dobieramy biżuterię na ślub
Wśród wielu różnych ślubnych dodatków jednym z najważniejszych jest biżuteria. To ona stanowi dopełnienie wspaniałej kreacji. Musi odzwierciedlać styl i podkreślać urodę panny młodej, nie przytłaczając całości.

To, co wybierze przyszła żona, przede wszystkim zależy od jej gustu. Na ogół panie lubiące dużą ilość ozdób nie odchodzą od tego i w tym dniu, a te lubiące skromność wybierają coś delikatnego. Kupując biżuterię powinnyśmy kierować się także krojem sukni i dopasować ją do ozdób. Na zakupy możemy wybrać się do krakowskiego zagłębia ślubnego – na ulicę Długą lub zamówić coś przez Internet.


Popularne dodatki

Na ogół w sklepach ślubnych królują komplety, czyli kolczyki, wisiorki i bransoletki. Dominującymi kamieniami i surowcami są kryształki Swarovskiego, srebro i perły. Tych ostatnich, według przesądów, powinno się unikać w takim dniu, ponieważ perła kojarzona jest ze łzami. Jest ona jednak jednym z najpiękniejszych darów natury i doskonale sprawdza się właśnie przy ślubnej biżuterii. Najczęściej na pannach młodych królują komplety, zwłaszcza te z kryształków, ponieważ znakomicie wyglądają przy białej sukni ślubnej. Jeśli jednak dekolt nie pozwala nam na wisiorek, postawmy na dłuższe kolczyki i bransoletkę.


Coś dla odważnych kobiet

Odważniejszym pannom młodym polecamy kolorową biżuterię dopasowaną chociażby do odcienia butów, tak modnych ostatnio w żywych barwach. Eleganckie panie mogą postawić na złoto i diamenty, jeśli takie skrzą się na ich palcu. Również pan młody może pójść za ciosem i sprezentować taką biżuterię swojej wybrance jako prezent ślubny i komplet do zaręczynowego pierścionka.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top