Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Dekoracja kościoła na ślub

dekoracje weselne - kwiaty na ołtarzu - kościół w Legnicy
Jak udekorować kościół na ślub? Jakie dekoracje stworzą wyjątkową atmosferę podczas Waszej uroczystości? Wyjątkowa okazja wymaga równie wyjątkowej oprawy. Poznaj sposoby na przyozdobienie sali weselnej i kościoła, w którym odbędzie się ceremonia.

W większośći miast znalezienie dobrej kwiaciarni lub dekoratorki nie stanowi większego problemu. Aby jednak wybrać tę, która stworzy odpowiedni nastrój uroczystości, należy poświęcić nieco czasu na poszukiwania. W pierwszej kolejności warto zapytać znajomych. Jeśli Wasi przyjaciele w ostatnim czasie brali ślub, skorzystajcie z ich doświadczenia. Kolejnym miejscem, gdzie warto szukać jest Internet. Wpisz w wyszukiwarkę różne frazy, np. jeśli Wasz ślub odbędzie się w Legnicy, będą to "wesele Legnica", "kwiaciarnia Legnica" czy "dekorator Legnica" - wybierając różne frazy uzyskasz wiele różnych odpowiedzi. Fora internetowe to także źródło cennej wiedzy. Pary dzielą się tam doświadczeniami oraz polecają firmy, z których usług były zadowolone.

Gdy udacie się do ślubnego dekoratora czy florysty, poproście o pokazanie zdjęć prac, które firma wykonała dotychczas. Będzie to dla Was źródło inspiracji, a także potwierdzenie umiejętności i stylu jaki dany dekorator czy florysta posiada.

Kwiaty na wesele

Jeśli korzystacie z wsparcia specjalisty, z pewnością zaproponuje Wam odmianę kwiatów, która będzie najlepszym wyborem, pasującym do wnętrza kościoła czy ślubnej sali. Z tego powodu zawsze na początku współpracy opiszcie Wasze wymagania i plany dotyczące wesela i ślubu. Jaki styl najbardziej się Wam podoba? Ma być klasycznie czy nowocześnie? A może znajdziecie podpowiedzi w Sieci? Pokażcie zdjęcia dekoratorowi, aby mógł dopasować kwiatowe dekoracje do do Waszych upodobań.

Dekoracje weselne

Jeśli wszystko przygotowujecie samodzielnie, znów pomocny okaże się Internet. W Sieci zakupicie wiele gotowych dekoracji, które wystarczy przed uroczystością umocować na sali weselnej. Część zdobień może być wykonanych ze sztucznych kwiatów. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest wiele dekoracji, które do złudzenia przypominają kwiaty żywe, a jednocześnie są bardzo trwałe. Pięknie prezentować się będzie "ściana róż" tuż za krzesłami Państwa Młodych podczas ślubu. Wykorzystanie sztucznych kwiatów sprawi, że koszty będą niższe, a "ściana" będzie prezentować się równie dobrze także na poprawinach.

Ponadczasową dekoracją są unoszące się pod sufitem lub fantazyjnie upięte balony. Jeśli motywem przewodnim Waszego wesela jest kolor (np. niebieski), wówczas wybierzcie balony właśnie w tym kolorze lub w niebieskim i białym. Pamiętajcie o tym, aby motyw przewodni występował na jak największej ilości elementów ślubu i wesela - stworzy to spójną aranżację, a goście z pewnością będą zaskoczeni faktem, że przemyśleliście wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top