Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Czekoladowa fontanna na weselu

Czekoladowa fontanna na weselu
Fontanny czekoladowe na naszym rynku pojawiły się stosunkowo niedawno, a już zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością. Są one z pewnością niebywałą atrakcją każdego przyjęcia. Wbrew pozorom cieszą się niemałym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Jeśli więc szukacie ciekawej niespodzianki dla swoich weselnych gości, możecie zastanowić się nad wynajęciem czekoladowej fontanny. Dobrej jakości urządzenie zapewni nie tylko wrażenia smakowe ale i wizualne. Spełnia także ważną funkcję integracyjną. Nawet osoby, które za czekoladą nie przepadają z ciekawości podejdą, by sprawdzić jak działa fontanna. Bardzo często przy fontannach tworzą się wręcz kolejki gości. By temu zapobiec wynająć można dwa mniejsze urządzenia, każde napełniając innym smakiem czekolady.
 

Firmy posiadające w ofercie fontanny czekoladowe

Firmy wynajmujące urządzenia w swej ofercie posiadają zazwyczaj szeroki wybór smaków czekolady. Od mlecznej, poprzez deserową, białą aż po bardziej wyszukane jak cappuccino czy truskawkowa. Weselnicy chętnie urządzają sobie pogaduszki przy fontannie, co jakiś czas maczając smakołyki w aromatycznej czekoladzie. Przekąski jakie najczęściej podaje się na przyjęciach to kawałki owoców i drobne słodycze. Mogą to być truskawki, winogrona, pokrojone banany, mandarynki, brzoskwinie, czy też kiwi. Przygotować można także wafelki, biszkopty, małe pączki oraz pianki marshallow.
 

Funkcjonowanie fontanny

Działa ona na podobnej zasadzie jak fontanna z wodą. Ciekła czekolada pompowana jest do góry, by spłynąć po kilku kaskadach w dół. Goście weselni mogą nadziewać na długie patyczki smakołyki, które następnie zanurzają w płynącej czekoladzie. Nie ma powodów do obaw, iż Wasi gości ubrudzą się podczas degustacji. Przygotowane specjalnie w tym celu talerzyki i serwetki papierowe z pewnością pomogą uniknąć niepotrzebnych plam. Bardzo często do obsługi urządzenia wynajmuje się specjalną osobę. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Zdejmie ona z Waszej głowy troskę o włączenie i poprawne działanie fontanny. Pomoże skorzystać z urządzenia osobom, które będą miały z tym problem oraz oczywiście dzieciom. Dopilnuje także czystości wokół fontanny oraz by salaterki z przekąskami były zawsze pełne.
 

Koszty wynajęcia

Wahają się od kilkuset do nawet dwóch tysięcy złotych. Porównując ceny u poszczególnych przedsiębiorców zwróćcie uwagę na to co zawiera oferowany przez nich pakiet. W wyższą cenę wliczone mogą być koszty, które i tak będziecie musieli pokryć ze swojej kieszeni. Zwróćcie uwagę na wielkość fontanny oraz ilość czekolady jaką otrzymacie. Sprawdźcie także czy w cenę nie są wliczone papierowe talerzyki, serwetki, smakołyki do maczania w czekoladzie lub profesjonalna obsługa fontanny. W Kaliszu usługę wynajmu czekoladowych fontann świadczy firma Blue-Bird zlokalizowana przy ulicy ul. Głogowska 18. Urządzenie to możecie wypożyczyć także Pijalnia Czekolady i Kawy Château Blanc, która siedzibę swoją ma przy ulicy Górnośląskiej 12.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top