Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Ciekawe i piękne albumy ślubne

Ciekawe i piękne albumy ślubne
Mając na uwadze rosnące koszty zorganizowania ślubu oraz wesela, dużo młodych par prosi znajomych o wykonanie kilku zdjęć podczas uroczystości, jak również na sali weselnej. Rezygnuje się wtedy z sesji plenerowej, którą można wykonać nad jeziorem, w parku, lesie, czy innych, zabytkowych miejscach.

Jeśli nie możecie pozwolić sobie na zatrudnienie fachowca, oczywiście każde zapisanie tych pięknych chwil w Waszym życiu jest dobre. Ale tak naprawdę nic nie zastąpi zdjęć ślubnych wykonanych przez profesjonalnego fotografa. Doświadczenie tego fachowca sprawi, że na zdjęciach widoczne będą emocje, towarzyszące Wam właśnie w tych chwilach. Dlatego czasem może warto zrezygnować z innych przyjemności na rzecz niepowtarzalnej sesji ślubnej.


Każde miejsce może być dobre

Zastanawiacie się nad najlepszych miejscem plenerowym, w którym możecie wykonać zdjęcia ślubnej do Waszego albumu? Otóż takie zdjęcia można zrobić dosłownie wszędzie: nad jeziorem, w lesie, na plaży, na stacji kolejowej przy zwykłej ulicy. Jeśli nie macie pomysłów, gdzie w Rabce-Zdroju można pozować do ciekawych fotografii, zachęcamy do skorzystania z naszych porad, a także pomysłowości zatrudnionego przez Was fotografa.


Uzdrowisko Rabka idealne na plener ślubny

Rabka nazywana jest "Miastem Dzieci Świata". Tytuł ten w 1996 roku na wniosek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu nadał miastu Wojewoda Małopolski. W tym mieście możecie pokusić się o wykonanie wielu ładnych zdjęć na ciekawym tle. Chociażby do zdjęć można pozować obok pomnika Świętego Mikołaja stojącego przed zabytkowym budynkiem czynnej stacji kolejowej, nazwanej wówczas Domem Świętego Mikołaja. Natomiast w parku zdrojowym znajduje się pomnik Jana Pawła II, przy którym ma swój początek jeden ze szlaków papieskich. Kilka fotografii można zrobić również na tle jednej z atrakcji miasta, którą jest uruchomiona 21 listopada 2006 fontanna przed dyrekcją uzdrowiska.


Beskidy i zabytkowe miejsca

Jeśli lubicie piesze wędrówki, a Wasz fotograf zgodzi się na dłuższą trasę, zachęcamy do udania się na szlaki, która prowadzą na okoliczne szczyty Gorców (Turbacz), Beskidu Wyspowego (Luboń Wielki) i Pasma Babiogórskiego (Babią Górę). Z kolei miłośnicy historii z pewnością będą chcieli wykonać zdjęcia w zabytkowych miejscach. A do takich należą z pewnością kościół św. Teresy i kapliczka zdrojowa z 1928 r., muzeum Gorczańskie Jana Fudali, pozostałości zespołu dworskiego z XVIII wieku czy też kościół parafialny p.w. św. Marii Magdaleny z początku XX w. Do wymienionych tutaj miejsc możecie również dorzucić swoje pomysły, bądź też liczyć na inwencję twórczą Waszego fotografa. Życzymy Wam udanych pomysłów i fascynującej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top