Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Chełm - Idealna sceneria na zdjęcia ślubne

Chełm - Idealna sceneria na zdjęcia ślubne
Ślub jest wydarzeniem niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Przygotowania do niego są bardzo czasochłonne i niestety dość kosztowne. Z całą pewnością marzycie, by wszystko było idealne. To ma być najcudowniejszy dzień w Waszym życiu.

Tego nie da się powtórzyć! Czas biegnie nieubłagalnie, zaciera w Waszej pamięci szczegóły, wesołe anegdoty towarzyszące podczas ceremonii, wesela i sesji zdjęciowej. Fotografia uwieczni ten dzień na zawsze. Jest jedynym sposobem na zatrzymanie aury otaczającej dzień Waszego ślubu – łez szczęścia, emocji i magicznej chwili, gdy wypowiadacie sakramentalne TAK!


Zwariowane zdjęcia w albumie ślubnym

Coraz częściej pary decydują się na sesje zdjęciowe w plenerze, które obecnie stają się coraz bardziej zwariowane. Najlepsze zdjęcia wychodzą w momencie, kiedy nowożeńcy są zrelaksowani, czują się swobodnie i naturalnie. Zdjęcia im w bardziej nietypowej scenerii są wykonywane, tym większą radość i satysfakcje przynoszą.


Parki i inne miejsca

Nadal dużym zainteresowaniem na tę okoliczność cieszą się fotografie wykonywane w parkach, na skwerach, przy pomnikach przyrody, czy w zabytkowej części miasta. Jednak pary bardziej ekstrawaganckie upodobały sobie miejsca unikalne. Na co dzień nawet nieuczęszczane, jak tory kolejowe, dworzec, a nawet ruiny opuszczonych budynków. Opiewają pewną grozą i tajemniczością, jeżeli wykonane są przez profesjonalistę w każdym calu. Przy odrobinie wyobraźni i pomysłowości każde miejsce może posłużyć za tło do Waszej niepowtarzalnej sesji ślubnej. Podczas poszukiwań fotografa, zastanówcie się nad oczekiwaniami wobec niego, nad najbarwniejszymi miejscami w Chełmie, w których chcielibyście zorganizować swoją sesję ślubną.


Chełm - atrakcyjne plenery

Chełm to miasto, gdzie możecie zainscenizować niepowtarzalną sesję zdjęciową dosłownie wszędzie. Począwszy od wczesnośredniowiecznego Grodziska malowniczo rozpostartego pomiędzy Pogórzem Karpackim, a Kotliną Sandomierską. Przez Plac Łuczkowskiego wraz z pozostałościami dawnego ratusza i kamienic starosty chełmskiego W. Węglińskiego, aż po Podziemia kredowe położone pod centralną częścią starego miasta. Na 2 km szlaku opiewającym złoża kredy do pisania, można zobaczyć ekspozycję dotyczącą archeologii, górnictwa kredy i historii miasta, natknąć się na nietoperze oraz spotkać władcę podziemi - ducha Bielucha.


Sesja studyjna to też opcja

Mimo, iż sesja plenerowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, to nadal zdarza się, że niektóre pary młode wybierają zdjęcia u fotografa w studiu z dobieranym sztucznie tłem. Część osób wybiera również wnętrza domu, mieszkania, restauracji, zabytkowego kościoła lub też sali weselnej. Warto jednak pomyśleć nad sesją plenerową na tle licznych zabytków, charakterystycznych budynków lub też przyrody, w postaci parków, lasów, rzek, bądź jezior, które zazwyczaj nadają najpiękniejszych barw i otoczenia sesji zdjęciowej.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top