Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Buty, w których przetańczysz całą noc

Buty, w których przetańczysz całą noc
Najwięcej zamieszania jest zawsze wokół sukni ślubnej. Przyszłe panny młode zastanawiają się nad fasonem, odcieniem i wieloma innymi rzeczami. Tymczasem równie ważne – a w pewnym sensie nawet ważniejsze jest obuwie, w którym zamierzasz iść do ślubu.

Być może nieraz usłyszysz, że są to buty na jeden raz i nie ma znaczenia, jakie będą. Nie słuchaj jednak takich doradców! Nie namawiamy Cię bynajmniej do tego, byś wydała na nie fortunę, powinny być jednak bardzo wygodne i solidnie wykonane. W końcu będziesz je miała na stopach przez kilkanaście godzin, podczas których wirować będziesz w tańcu. Przede wszystkim zdecyduj się na obuwie podobne do tego, jakie nosisz na co dzień. Szpilki wprawdzie dodają szyku, jednak panie, które noszą adidasy i baleriny, mogą od razu o nich zapomnieć. Lepiej kupić buty na kilkucentymetrowym, masywnym obcasie.


Nie możesz być wyższa od partnera

Zwróć także uwagę na to, byś w swoich ślubnych butach nie była wyższa od partnera. Jeśli jest on od Ciebie jedynie kilka centymetrów wyższy, wybierz niskie buty. Co z kolorem? Jeszcze do niedawna do sukni ślubnej wypadało założyć jedynie białe, ecru czy śmietankowe obuwie. Obecnie prawdziwym krzykiem mody są dodatki (w tym także buty) w jakimś intensywnym kolorze. Dziewczyny szaleją z fioletem, indygo czy fuksją. Takie buty mają także taką zaletę, że będziesz mogła je później wykorzystać. Butów możesz poszukać w centrum Łomży. Jeśli masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę, równie dobrze możesz kupić je także przez Internet.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top