Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

A może podwójne wesele?

A może podwójne wesele?
Decydując się na organizację wesela, musimy pamiętać, że jest to bardzo duże przedsięwzięcie. Szczególnie w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa. Tutaj bowiem (choć mamy do dyspozycji wiele opcji pomocy – jak organizatorzy czy wiele ofert miejsc, domów weselnych i restauracji), pozostaje pytanie jakiego typu chcemy mieć wesele. Czy wolimy to tradycyjne czy chcemy aby wkradła się odrobina nowoczesności?

Jeśli chcemy urządzić wszystko zgodnie z tradycją, musimy zacząć od rozpisania listy gości. W zależności od tego, jaka liczba znajdzie się na kartce, możemy zacząć szukać miejsca. Do wyboru mamy bardzo wiele lokali. Organizujemy muzykę i mamy bardzo tradycyjne wesele, gdzie bawią się wszyscy razem.
 

Trochę inne wesele

Jeśli jednak nigdy nie marzyło nam się takie przyjęcie, jest na to alternatywa coraz częściej stosowana wśród młodych, a jest nią podwójne wesele. Po ślubie (cywilnym lub kościelnym) w grzecznej sukni ślubnej i garniturze udajecie się na dość skromne przyjęcie, najczęściej obiad z deserem, a potem niewielkie przekąski. Spędzacie tam czas ze swoją rodziną do godzin wczesno wieczornych, a potem… kończy się jedna impreza i zaczyna druga – w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych. Jest ona mniej oficjalna, nie trzeba dbać o wszystkie konwenanse, po prostu liczy się dobra zabawa.
 

Bardziej niekonwencjonalna forma

Taka impreza (bo bardziej ma to już taki charakter) może odbyć się tego samego dnia wieczorem lub zupełnie innego. Zapraszamy na nią wszystkich ludzi, z którymi dobrze się czujemy, ale niekoniecznie w konwencji tradycyjnego wesela. Ponadto organizacja takiego przedsięwzięcia w założeniu już może być o wiele bardziej luźna i niekonwencjonalna.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top