Pod Starym Głogiem & Restauracja w Ratuszu

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5454/150470654141375500.png
Głogów 67-200, woj. dolnośląskie
Rynek 10
tel.: 76 726 33 99
http://www.restauracja-ratusz.pl
info@restauracja-ratusz.pl
Pod Starym Głogiem & Restauracja w Ratuszu - Głogów

Restauracja Pod Starym Głogiem to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie naszego regionu. Zlokalizowana we wschodniej części budynku Ratusza zwraca uwagę stylowymi wnętrzami z kilkusetletnią tradycją. Już dziś, w stylowo odrestaurowanych i w pełni klimatyzowanych wnętrzach, można zarezerwować wyjątkowe przyjęcie weselne. Restauracja urzeka eleganckimi wnętrzami w połączeniu z doskonałą ofertą kulinarną, ciekawą oprawą i profesjonalnym serwisem.

Restauracja Pod Starym Głogiem ,to kulinarny sposób połączenia piękna z tradycją. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do rezerwacji terminów na organizację przyjęcia weselnego w jednej z najpiękniejszych budowli miasta – głogowskim ratuszu. Zaskakujący charakter restauracji w ratuszu tworzą wnętrza z gotyckimi sklepieniami sali kryształowej, gwiaździstej i piaskowej mieszczących do 130 osób.

Sale restauracyjne zostały naturalnie podzielne w taki sposób by w noc przyjęcia weselnego zapewnić Państwu niezależność sali konsumpcyjnej (gwiaździstej) – w połączeniu z częścią taneczną sali (piaskowej) we wschodniej części budynku ratusza. Naturalny podział sal zapewnia z jednej strony kameralny i biesiadny charakter przyjęcia – z drugiej zaś – balowo dworski styl imprezy tanecznej w drugiej z sal. Lokalizacja obiektu gwarantuje dogodny dojazd, a urok Starego Miasta zapewnia niezapomniane wrażenia.

W sezonie letnim zapewniamy Państwu zarówno klimatyzację w salach restauracyjnych i tanecznych ale również ogródek letni, który pozostaje w Państwa wyłącznej dyspozycji. Każda z sal zapewnia pełny węzeł multimedialny by spełnić oczekiwania bardziej wymagających Gości.

Oferta organizacji wesela w naszej restauracji została przygotowana w taki sposób by całkowicie zadbać o kulinarną stronę przyjęcia – wypiek ciasta oraz dobór świeżych owoców pozostają w kwestii naszej odpowiedzialności – która wliczona jest w cenę usługi podstawowej.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty OPEN BARU (otwarty bar), który w noc głównego przyjęcia weselnego zapewnia elegancki format przygotowania i serwowania wyśmienitych drinków i napojów dla gości weselnych. Dodatkowo udostępniamy ekspres ciśnieniowy do kawy by zagwarantować serwis i produkty w najlepszym możliwym wydaniu. Rodzaje dostępnych alkoholi pozostają oczywiście kwestią uzgodnienia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.restauracja-ratusz.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 556

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top