Pod Fiordem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5026/131521428823395300.jpg
Sulęcinek 63-023, woj. wielkopolskie
Młodzikowo 10
tel.: (61) 285 14 92, 518 921 848
http://www.mlodzikowo.pl
kontakt@mlodzikowo.pl
Pod Fiordem - Sulęcinek

Młodzikowo - stanina koni Fiord

Młodzikowo to jedna z najstarszych osad w Wielkopolsce – w 1136 r. założył ją Kmieć Młodzik. Położona jest na prawym brzegu rzeki Warty, na południowy wschód od Zaniemyśla (powiat średzki woj. wielkopolskie). W tej oto wsi znajduje się gospodarstwo agroturystyczne Marii i Andrzeja Wojciechowskich. Wieś Młodzikowo posiada walory turystyczno-krajoznawcze. Teren wokół wsi ma charakter rolniczy, a więc jest to naturalny krajobraz i ekologicznie czyste środowisko. To tu właśnie można wspaniale wypocząć.

Atutem są cisza i spokój oraz świeże i zdrowe powietrze.

Gospoda Pod Fiordem

Właściciele Stadniny Koni „Fiord” zapraszają do gospody, gdzie w niezapomnianym wiejskim klimacie, który tworzą drewno, cegła oraz bibeloty, można skosztować lub najeść się do syta potraw, które zadowolą najbardziej wybredne gusta. Klimatu naszej gospodzie dodają dwa kominki, które rozpalamy na życzenie gości nawet w pochmurne deszczowe letnie wieczory, by blask płomieni oraz zapach żywicy dodawał uroku temu miejscu.

W dwupoziomowej sali jest miejsce dla 180 gości. Dodatkowo na antresoli jest zainstalowany sprzęt audiowizualny, z którego w zależności od charakteru spotkania można skorzystać. Lokal jest klimatyzowany. W części budynku znajduje się również strzelnica wiatrówkowa, sala bilardowa, szatnie dla gości. Możemy ugościć 180 osób. Atmosfera naszej gospody sprawia iż wesela, Sylwester, zabawy, spotkania rodzinne, balik dla dzieci, wieczór panieński (kawalerski) oraz imprezy integracyjne pozostają na długo w pamięci naszych gości. Dzieje się to też za sprawą kuligów, które organizujemy w zimowym okresie. Latem zaś zapraszamy na przejażdżki bryczkami lub wozami w zależności od zamiłowań. Jednym słowem w naszej gospodzie dobrze zjecie i wspaniale wypoczniecie racząc się czystym wiejskim powietrzem.

Organizujemy m.in:
- imprezy integracyjne dla firm
- bankiety, imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne
- Wesela
- biesiady
- pieczenie prosiaka, dzika nad paleniskiem
- gospodowe atrakcje
- wieczory taneczne
- ogniska i grillowanie

Zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 99

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top