Pleśna Park OW

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4812/131521362542418600.jpg
Dobrzyca 76-038, woj. zachodniopomorskie
Pleśna 6
tel.: 668 005 003 lub 94 318 12 09
http://www.wczasyplesna.pl/
plesnapark@wczasyplesna.pl
Pleśna Park OW - Dobrzyca

Ośrodek wczasowy Pleśna Park znajduje się w małej nadmorskiej miejscowości o naziwie Pleśna, przepięknie położonej na stromym brzegu klifowym, zaledwie 25km od Koszalina oraz 23km od Kołobrzegu. Od szerokiej, piaszczystej plaży oddziela go pas lasu, w którym znajduje się różnorodna i bogata nadmorska roślinność. Plaża, czysta woda, las a przede wszystkim panująca cisza - pozwalają dobrze się odprężyć. Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane wesela nad morzem, zapraszamy do naszego ośrodka.

Zapraszamy do organizacji przyjęć weselnych w naszym Ośrodku. Eleganckie i przestronne wnętrze sali jadalnej oraz wyśmienita kuchnia to nasze główne atuty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycję menu, które zawsze możemy dostosować do potrzeb Naszych Klientów. Ponadto proponujemy wystrój wnętrza sali oraz bogatą dekorację stołów, za którymi zasiądą szanowni Goście. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz sprostać powierzonym zadaniom. Wszystko po to, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i pewnie na własnym przyjęciu, a także aby mogli skupić uwagę na tym, co najważniejsze w tym szczególnym dniu.

Dysponujemy przestronną salą, która jest w stanie pomieścić do 150 osób – oferujemy własny profesjonalny wystrój. Ośrodek oferuje bazę noclegową.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 379

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top