Piotr Margas Fotografia Ślubna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3522/150858243727211900.png
Warszawa 03-462, woj. mazowieckie
Jagielonska 44
tel.: 663 803 629
http://www.piotrmargas.pl
piotrek-st87@wp.pl
Piotr Margas Fotografia Ślubna - Warszawa

Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Olsztynie, Kętrzynie, Mrągowie, Giżycku, Warszawie, Gdańsku lub też w pobliskich miejscowościach, jestem do Waszej dyspozycji. Jednakże nie ma mnie granic odległościowych. Przyjadę na Wasze uroczystości ślubne także do Lublina, Poznania, Elbląga. Nad morze, w góry, na mazury i gdzie tylko chcecie. 

Moja fotografia to emocje. Nie każe pozować, w ogóle nie jestem zwolennikiem pozowania jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, na plenerze owszem, w dniu ślubu niekoniecznie. Nie ustawiam, nie ingeruję dużo obserwuję i czasami podpowiadam. Wszystko dlatego, że chcę pokazać w kadrze Wasze prawdziwe emocje. 
Jeśli zdecydujecie się na moje zdjęcia, zapewniam, że uczynię wszystko aby Wasze fotografie były wyjątkowe. Dla mnie fotografia to nie praca. Fotografia to przygoda, która kryje wiele tajemnic, a ja bardzo chce je odkrywać.

Zapytaj o swój termin wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń tel: +48 663 803 629

Często zdarza się, że z racji odległości nie możemy spotkać się na żywo. Ale możemy spotkać się wirtualnie za pomocą Skype i porozmawiać o ofercie, Waszym ślubie i pięknych fotografiach. Napiszcie do mnie maila jeśli macie ochotę na takie wideo spotkanie. Ustalimy dogodny termin kiedy będziemy mogli porozmawiać.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 594

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top