Piotr Król Psession Photo Session

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3812/150667783204203500.png
Wieliczka 32-020, woj. małopolskie
Sygneczów 186
tel.: 888 567 717
http://psession.pl
biuro@psession.pl
Piotr Król Psession Photo Session - Wieliczka

Wybierając fotografa na Wasz ślub tak naprawdę nie poszukujecie usługi fotografii jako takiej, tak naprawdę inwestujecie we wspomnienia, dzień ślubu jest niepowtarzalny dlatego Wasz wybór jest tak ważny.

Dzień reportażu jest pełen interesujących sytuacji, nie ma chwil których nie można sfotografować tak iż oglądając je potem na zdjęciach poczujemy prawdziwe emocje które towarzyszyły danej sytuacji.

Podczas pracy staram się być niezauważalny, nie zakłócać przebiegu tego dnia, nic nie jest reżyserowane. Koncentruję się głównie na obserwacji i poszukiwaniu najlepszych kadrów. Na każdy reportaż wybieram się z zamiarem wykonania swojego najlepszego w życiu zdjęcia, w ten sposób zawsze pracuję na swoich maksymalnych możliwościach dając wam najlepsze możliwe zdjęcia.

Kwintesencją fotografii dla mnie jest umiejętność uchwycenia tych najważniejszych momentów które potem tworzą historię z całego dnia ślubu, nie zobaczycie mnie kreującego tego dnia dane sytuacje, po prostu będę cały czas w pobliżu obserwując… czekając i wciskając w odpowiednim momencie spust migawki aparatu… bo właśnie emocje które będą Wam w tym dniu towarzyszyć, radość, uśmiechy, łzy szczęścia u Waszych rodziców gdy założycie Sobie obrączki… to te ujęcia są dla mnie najważniejsze, i z pewnością dla Was, to dzięki nim oglądając historię na Waszych zdjęciach poczujecie wielką radość, przeniesiecie się niemal w czasie do tych pięknych chwil.

Chcę aby moje zdjęcia Was inspirowały, zapierały Wam dech w piersiach, poruszały pozytywne odczucia.
Ślub jest dla nas wydarzeniem jedynym w życiu, niepowtarzalnym, jest kombinacją miejsc, osób, uczuć, radości która jest jedyna w swoim rodzaju, takie też są moje zdjęcia, obrazują wyjątkowość tego dnia.

Jeśli wybierzecie nas abyśmy mogli utrwalić na zdjęciach ten wyjątkowy dla Was dzień będzie to dla nas wielkie wyróżnienie oraz kredyt zaufania, zrobimy wszystko aby Was nie zawieść i aby nasze zdjęcia spełniły Wasze oczekiwania wobec najpiękniejszego reportażu z tego dnia.

Cały czas doskonalę swe umiejętności uczestnicząc w najlepszych warsztatach fotograficznych w naszym kraju, między innymi u Adama Trzcionki, Grzegorza Moment Płaczka, Marka Bodziocha, ich cenne rady oraz ogromna dawka wiedzy pozwala robić wciąż coraz to lepsze zdjęcia.
Posiadam oczywiście wszelkie wymagane zezwolenia na fotografowanie w obiektach sakralnych. Zdjęcia wykonuję osobiście nie poprzez zatrudnionych okazjonalnie fotografów fotografujących zazwyczaj w pakietach fotograf plus kamerzysta.

W przypadku pleneru mam pole do popisu swej kreatywności, wybieramy się w wasze wymarzone miejsca, zapewniając nieskrępowaną luźną atmosferę, zawsze służę pomocą. Ogromnie ważna jest wtedy Wasza otwartość, radość i miłość robią resztę, otrzymujemy najpiękniejsze zdjęcia w najładniejszych miejscach do których będziecie zawsze z przyjemnością wracać.

Jeśli wszystkie powyższe informacje dla Was to jeszcze za mało przytoczę dwa Swoje ulubione cytaty o fotografii w które głęboko wierzę.
„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” Don McCullin

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” Henri Cartier-Bresson
„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” Robert Bresson

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1040

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top