Pi Foto Wojciech Piskorski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3326/150669778833349500.png
Gdańsk 80-281, woj. pomorskie
Leśna Góra
tel.: 503 026 682
http://www.wojciechpiskorski.pl
info@wojciechpiskorski.pl
Pi Foto Wojciech Piskorski - Gdańsk

 Powierzając mi fotografowanie Waszego ślubu stawiacie przede mną wyzwanie. Moim celem jest doskonałe uwiecznienie tego dnia. Te chwile są niepowtarzalne, nie można ich powtórzyć, cofnąć, poprosić o zmianę scenografii.

Dlatego nie ma w tym dniu miejsca na moje błędy i pomyłki. Jest za to miejsce na pełne zaangażowanie,profesjonalizm i na pokrzepiający uśmiech. Zależy mi, byście mieli pewność, że fotograf jest tym, o co w takim dniu nie musicie się martwić.

Biorę odpowiedzialność za to, by fotografie, które powstaną w pełni odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dlatego proponuję by nasza współpraca rozpoczęła się spotkaniem. Dzięki temu poznamy się, ustalimy szczegóły współpracy i przebieg tego dnia. Opowiem Wam więcej o tym jak pracuję, pokażę moje realizacje (zdjęcia, fotoksiążki, albumy).

I nie bójcie się zadawać pytań, mówić o swoich pomysłach i marzeniach. Możliwości są nieograniczone, a nasze porozumienie to podstawa sukcesu.

Fotoreportaż ślubny

Czyli zdjęcia dokumentujące całość wydarzeń w dniu ślubu, począwszy od przygotowań, przez błogosławieństwo rodziców, ceremonię ślubu w kościele, życzenia, aż do zabawy weselnej. Ja i mój aparat zawsze zostajemy na weselu do końca zabaw związanych z oczepinami. W czasie trwania wesela można również wyrwać się na krótki "plener", aczkolwiek osobiście nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Z wybranych, najlepszych zdjęć powstaje ekskluzywna fotoksiążka lub tradycyjny album z odbitkami. Pozostałe zdjęcia przekazuję na płycie CD/DVD, jest to nie mniej niż 300 w pełni udanych ujęć, dodatkowo retuszowanych w programie graficznym (kadrowanie, kolory, kontrasty, konwersja do czerni i bieli lub sepii).

Sesja ślubna plenerowa

Zakres i charakter sesji plenerowej jest ustalany indywidualnie z każdą parą – może to być krótka, 2-godzinna sesja w jednym lub dwóch lokalizacjach, lub też kilkugodzinna sesja, podczas której odwiedzimy kilka różnych miejsc.

Zdjęcia przekazywane są na płycie CD/DVD, jest to 50 – 100 w pełni udanych ujęć, dodatkowo retuszowanych w programie graficznym (kadrowanie, kolory, kontrasty, konwersja do czerni i bieli lub sepii).

W ofercie do każdego rodzaju zlecenia możliwe jest zamówienie dodatkowych odbitek, albumów tradycyjnych, fotoksiążek, własnej internetowej galerii zdjęć, prezentacji z podkładem muzycznym, fotomontaży, itp.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1361

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top