Paweł Kozioł - Fotografia Ślubna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2818/150781435389954700.png
Wrocław 50-555, woj. dolnośląskie
Krynicka
tel.: 608 706 496
http://www.pawelkoziol.pl
fotoreporter@gazeta.pl
Paweł Kozioł - Fotografia Ślubna - Wrocław

Fotografia to moja pasja, która przerodziła się w zawód. Lubię, gdy coś się zmienia, dlatego zajmuję się reportażem, czego efekty widać na zdjęciach. Swoje doświadczenia przekładam na język obrazu, utrwalam najważniejsze wydarzenia na fotografii. Niewątpliwie wesele jest taką chwilą, którą warto w profesjonalny i niekonwencjonalny sposób utrwalić. Od państwa młodych wymagam, aby się nie oszczędzali i dali ponieść emocjom, a od siebie wymagam twórczego i eksperymentalnego podejścia.

Reportaż, który wykonuję, polega na podpatrywaniu jakże subiektywnym pary młodej od momentu przygotowań. Staram się nie ingerować, nie poprawiać kołnierzyków, nie przestawiać gości weselnych, ponieważ nie na tym to polega. Pokazuję emocje, zabawę gości, ale utrwalam także drugi plan, przeważnie niewidoczny, ale jakże zaskakujący.

Fotografuję wszędzie, we Wrocławiu, gdzie mieszkam, a także w całej Polsce. Na sesje zdjęciowe wyjeżdżam nawet do Pragi, Berlina. Dla mnie nie ma granic, nie ma nieładnych miejsc, wszędzie można zrobić piękną fotografię. Ale zawsze najważniejsi są ludzie i Wy młodzi.

www.pawelkoziol.pl

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1330

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top