Pałac Wojanów

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4414/131521267634246000.jpg
Jelenia Góra 58-508, woj. dolnośląskie
Wojanów 9
tel.: 75 754 53 00
http://www.palac-wojanow.pl/
recepcja@palac-wojanow.pl
Pałac Wojanów - Jelenia Góra

Pałac Wojanów to idealne miejsce, aby świętować wszystkie wyjątkowe momenty w życiu i cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci.

Zespół pracowników Pałacu Wojanów z przyjemnością przygotuje dla Państwa wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne.

Dołożymy wszelkich starań, aby całość przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań. Naszym celem jest, aby stało się ono wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa Gości.

 

W centralnej części Pałacu mieści się Restauracja Ogrodowa, której wnętrze nawiązuje do epoki romantyzmu, kiedy to właścicielami obiektu byli księżniczka Luiza i Fryderyk Niderlandzki. Do restauracji należy także rozległy taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na piękny zabytkowy park oraz szczyt Śnieżki w Karkonoszach.

Zapraszamy także do Restauracji Kasztanowej znajdującej się w budynku Stajni, gdzie pod krzyżowym sklepieniem tej historycznej sali  zaserwujemy uroczystą kolację lub bankiet dla 180 osób oraz zorganizujemy raut dla 300 Gości.

W naszych restauracjach mogą Państwo rozkoszować się specjałami kuchni europejskiej przygotowanymi przez naszego Szefa Kuchni i delektować się pieczołowicie dobranymi winami oraz innymi alkoholami. Zapraszamy do kawiarni z tarasem, gdzie przy aromatycznej kawie i smakowitym deserze, można delektować się chwilą spędzoną na lekturze aktualnej prasy, bądź zapoznać się z historią obiektu i dokumentacją procesu rekonstrukcji Pałacu Wojanów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 444

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top