Pałac w Paszkówce****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4538/151963982200545900.jpg
Paszkówka 34-113, woj. małopolskie
Paszkowka 37
tel.: 33 872 38 00 lub 510 188 291
http://www.paszkowka.pl/
palac@paszkowka.pl
Pałac w Paszkówce**** - Paszkówka

Z radością witamy Państwa w Pałacu w Paszkówce, gdzie obowiązuje staropolska zasada „Gość w dom Bóg w dom”. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, przyjaznego dorosłym, którego harmonijny spokój pozwala odpocząć od codziennego pośpiechu i miejskiego zgiełku. Zaledwie 25 km od centrum Krakowa, czeka na Państwa niezwykły hotel, w którym o zadowolenie i dobre samopoczucie gości dba oddany personel i pałacowy Concierge.

Nasi Goście mogą delektować się ciszą i spokojem, której nie zakłócą dzieci. Pałac w Paszkówce to doskonałe miejsce na romantyczny pobyt we dwoje gwarantujący relaks i odprężenie. 

Organizujemy uczty weselne (wesela) we wnętrzach pałacu lub w przypałacowym parku. Dysponujemy czteroma salami bankietowymi na pierwszym pietrze pałacu, czteroma salkami restauracji i barem, w których możemy posadzić w sumie do 160 osób przy stołach biesiadnych lub przy stołach okrągłych (8 osób przy stole). Organizujemy uczty w formie zasiadanej, w formie rautu lub - najczęściej- w formie mieszanej: zasiadanej i rautu, tzn. podajemy obiad przy stołach a zakąski, ciasto, owoce i drinki z odpowiednio dobranych bufetów i baru oraz podawane z tacy przez kelnerów.

W cenę menu weselnego wliczone są: wynajem sali, dekoracja stołów i obsługa kelnerska.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 425

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top