Pałac w Korczewie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4397/131521263385636600.jpg
Korczew 08-108, woj. mazowieckie
ul. Ks. Brzóski 3a
tel.: (25) 631 20 68, 693 299 692
http://www.korczew-palac.pl/
biuro@korczew-palac.pl
Pałac w Korczewie - Korczew

Przechadzając się po pałacowym parku, otulony spokojem i unoszącą się wokół magiczną atmosferą, zechcesz zatrzymać się tutaj na dłużej i poczuć niespieszny rytm natury z wolna poruszający liśćmi drzew tuż ponad głowami. Tuż przy Pałacu znajdujesz budynek pierwotnej kuźni, który w 2013 roku został odrestaurowany i przekształcony w kameralny obiekt noclegowy – „Kuźnię Pałacową”. Spędzisz tu spokojną noc i odetchniesz. W wygodnych i komfortowych pokojach Kuźni Pałacowej Ty i Twoi goście możecie zatrzymać się w trakcie podróży, lub odpocząć po udanej imprezie rodzinnej lub firmowej.

Do dyspozycji posiadamy 14 pokoi, łącznie 26 miejsc noclegowych: 2 pokoje jednoosobowe i 12 dwuosobowych.
Wyposażenie pokoju: łazienka, TV SAT, telefon, internet.

Przy obiekcie znajduje się niestrzeżony parking.

CHWILE, KTÓRE ZACHOWASZ W PAMIĘCI

Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu różnorodnych przyjęć. O to, aby przyjęcie weselne lub impreza rodzinna miała niepowtarzalny charakter zadba nasza doświadczona obsługa.

Szukając miejsca, w którym wraz z rodziną i przyjaciółmi dopełnisz najważniejszych chwil w życiu, szczęśliwie i przy radosnej zabawie, sala weselna „Pod Arkadami” spełni Twoje oczekiwania. A bliskość Pałacu w Korczewie doda elegancji każdej imprezie.

OFERUJEMY PAŃSTWU

Klimatyzowaną salę
Pomoc i doradztwo przy organizacji wesela.
Pokój dla Młodej Pary.
Duży parking na ogrodzonym terenie.
Możliwość wykonania sesji zdjęciowej w zabytkowym parku i pałacu.
Konkurencyjne ceny.

 Weselne przyjęcie przy stołach pełnych przepysznych potraw i toast wzniesiony lampką szampana to niepowtarzalne chwile szczęścia dla całej rodziny. Aby wszystko było idealne, w dniu waszego ślubu, miejsce, personel, jedzenie zadbają nasze doświadczone koordynatorki.

Klienci organizujący wesele w naszej sali weselnej mają możliwość zrobienia nieodpłatnej sesji fotograficznej
na terenie pałacu i parku w Korczewie.

Dla miłośników zabaw na świeżym powietrzu, oddajemy do dyspozycji przy sali weselnej grilla węglowego.  Będzie to idealne miejsce na zorganizowanie uroczystości rodzinnych, towarzyskich lub spotkań firmowych na łonie natury, takich jak: urodziny, komunie, imprezy rocznicowe, imprezy integracyjne, spotkania klasowe, poprawiny, a także zaserwowanie gościom weselnym gorącego dania z grilla jako dodatkowej atrakcji.

Dla zapewnienia wygody i komfortu gości sala została wyposażona w drewniany parkiet taneczny oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 273

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top