Pałac w Kobylnikach

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5017/153236973203169400.jpg
Poznań 64-520, woj. wielkopolskie
Kobylniki
tel.: 61 291 35 49
http://www.kobylniki.pl/
palac@kobylniki.pl
Pałac w Kobylnikach - Poznań

Z przyjemnością przedstawiam ofertę Pałacu położonego zaledwie 40 minut jazdy od centrum Poznania, który zachwyca swą architekturą, ujmuje otoczeniem, urzeka wnętrzem oraz przyciąga wykwintnością kuchni polskiej i międzynarodowej. Tu można dotknąć historii, posłuchać odgłosów romantycznej przyrody, podziwiać malownicze krajobrazy, mile i atrakcyjnie spędzić czas wolny.
Gościnny personel ma ambicję spełniać oczekiwania Gości i cieszyć się z każdego Ich powrotu - to największa nasza satysfakcja i przyjemność.

Restauracja pałacowa podejmuje swoich Gości na sali z tarasem w części południowo-wschodniej, gdzie w okresie wiosenno-letnim, obok zieleni i odgłosów przyrody, również przygotowywane są miejsca restauracyjne. Życzenie przygotowania stolika w odrębnej sali pałacowej w miarę możliwości spełniamy z największą przyjemnością. W karcie menu znajduje się wiele dań kuchni staropolskiej oraz wielkopolskiej wykonanych starannie wg. oryginalnych receptur pałacowych kucharzy. Urozmaicone przystawki, zupy, desery i napoje uzupełniają kartę i pozwalają na szerszy wybór naszych propozycji. Uprzejmy personel chętnie pomoże dokonać właściwego zamówienia.

Zespół pałacowo-parkowy to wyjątkowe miejsce na niezwykłe okoliczności. W nim można przygotować przyjęcie dla Przyjaciół, Rodziny czy Firmy, aranżując je w sposób tradycyjny, lub oryginalny, we wnętrzach lub części parkowej bądź wykorzystując oba walory miejsca jednocześnie. Kompozycję zabytkowej architektury połączoną z tradycją i wykwintnością pałacowej kuchni oraz uprzejmą i życzliwą obsługą można spotkać w jednym miejscu.
Różnorodność sal, ich układ i aranżacja, oraz otaczający uroczy park pozwalają na organizację od małych kameralnych spotkań do 150 osobowych przyjęć we wnętrzach Pałacu i kilkuset osobowych pikników w plenerze.

Każda niezwykła okoliczność wymaga wyjątkowego miejsca i starannej oprawy podkreślając prestiż zapraszających i dostojność zaproszonych Gości. Uwzględniając oczekiwania i potrzeby naszych Gości oraz wykorzystując wieloletnie doświadczenie przygotowaliśmy propozycje pakietów okolicznościowych, do skorzystania z których serdecznie zapraszamy.

Pakiet "Szlachecki poczęstunek"

Toast lampką wina musującego
Menu:
Bukiety owoców na stołach,
Zupa pałacowa,
Wykwintne dania mięsne, urozmaicone dodatki,
Tort okolicznościowy, ciasto tadycyjne lub deser,
Kawa i herbata (bez ograniczeń),
Zakąski zimne,
Napoje na dogodnych warunkach.
już od 130 zł/osobę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 416

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top