Pałac Sieniawa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9027/151436991125670400.png
Sieniawa 37-530, woj. podkarpackie
Kościuszki 32
tel.: 504 086 587
http://www.palacsieniawa.pl
a.malek@palacsieniawa.pl
Pałac Sieniawa - Sieniawa

Pałac w Sieniawie  jest wysokiej klasy Hotelem prowadzonym przez Spółkę ARCHE z Siedlec. Jest to ekskluzywne miejsce spotkań, konferencji, imprez o charakterze kulturalnym, towarzyskim, biznesowym i szkoleniowym oraz jest to idealna strefa wypoczynku.

Zespół Parkowo-Pałacowy w Sieniawie, charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, z dala od miejskiego zgiełku czy ruchliwej trasy.

Do dyspozycji posiadamy 30ha parku, z miejscami parkingowymi oraz romantycznymi alejkami. Na całym obszarze znajduje się zabytkowy Pałac Czartoryskich oraz należące do niego Dworki. W zaciszu parku znajduje się biała altana, która niejednokrotnie wykorzystywana jest do udzielania ślubów. Całość jest doskonałym miejscem na uroczystości weselne.

Posiadamy bazę noclegową - 59 pokoi hotelowych i apartamentów o łącznej liczbie 135 miejsc noclegowych. 

W Pałacu Książęcym organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób zaś w Sali Fontainebleau, znajdującej się w Oficynie Dworskiej organizujemy przyjęcia do 50 osób. W trakcie przyjęcia Goście mają do dyspozycji Wielką Salę Cesarską, Salę Rycerską, Salę Lustrzaną, Salę Ogrodową oraz Salę Klubową.

 Dodatkowo, naszym atutem jest możliwość organizacji wesel w namiotach. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie organizacji oraz obsługi wesel. Zaplanujemy i zorganizujemy wesele o którym marzysz..

W pałacu znajduję się także znakomita Restauracja Oficyna Dworska, której kuchnia jest jednym z najważniejszych atutów Pałacu w Sieniawie. 

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1182

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top