Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4407/151913063919222800.jpg
Dobiegniew 66-520, woj. lubuskie
Mierzęcin 1
tel.: 95 713 15 00
http://www.palacmierzecin.pl/
recepcja@palacmierzecin.pl
Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort - Dobiegniew

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort to elegancki kompleks wypoczynkowy, w którym duch historii dyskretnie przeplata się z nowoczesnością. Położony w województwie lubuskim, w połowie drogi między Poznaniem, a Szczecinem, pałac otoczony jest malowniczymi parkami, lasami i jeziorami, które zachwycają niepowtarzalnym pięknem i pozwalają rozsmakować się w urokach każdej pory roku spędzanej w Mierzęcinie.

Pałac Mierzęcin oferuje komfort wypoczynku, luksusowe Grape Spa, winiarnię i wina z własnej winnicy, jazdę końmi naszej stadniny i wiele atrakcji.

Dwupoziomowa Restauracja Destylarnia znajduje się w budynku dawnej gorzelni na terenie majątku Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. Industrialny wystrój wnętrza łączy elementy nowoczesne ze starymi maszynami i urządzeniami gorzelnianymi. Piętro to przytulna restauracja o klimacie angielskiego pubu z kominkiem i stylowymi meblami. Serwowane są tu dania kuchni slow food, wellness oraz śródziemnomorskiej.

Działające na miejscu centrum spa oferuje zabiegi na twarz i ciało. W ich trakcie wykorzystywane są winogrona. Zabiegi należy rezerwować z wyprzedzeniem. Obiekt dysponuje też kortami tenisowymi oraz krytym basenem. W wolnej chwili Goście mogą pograć w bilard. Okolica jest wymarzonym miejscem dla miłośników wędkowania, kajakarstwa, nordic walkingu i rowerowych wycieczek.

Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw oraz pokój zabaw z zabawkami i grami. W kręgielni wydzielono też tory dla dzieci.

Wszystkie informacje o obiekcie, o ofertach znajdują się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 524

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top