Pałac Janowice

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5217/153286525804515300.jpg
Janowice 33-115, woj. małopolskie
Janowice
tel.: 14 679 90 66
http://www.palac-janowice.pl
recepcja@palac-janowice.pl
Pałac Janowice - Janowice

Pałac Janowice to miejsce gdzie duch historii podaje dłoń tchnieniu nowoczesności. W pięknych, zabytkowych wnętrzach pałacu oraz jego otoczeniu można nie tylko dowiedzieć się o dawnych zwyczajach, legendach oraz faktach historycznych. Można odpocząć, zrelaksować się spacerując uroczymi alejkami, ale również intensywnie spędzać czas czy to na przejażdżkach rowerowych czy też biorąc udział w zawodach szermierzy. Pałac Janowice jest ośrodkiem godnym polecenia zarówno osobom planującym wyjazdy rodzinne jak i firmom, które chcą szkolić czy też integrować swoich pracowników.

Nasza oferta

Noclegi

Sylwester

Strefa SPA

Wesela

Szkolenia


Wesela

Piękne i zabytkowe wnętrze pałacu sprawiają, że organizowane tutaj przyjęcia okolicznościowe, w szczególności wesela pozostają na długo w pamięci nowożeńców i zaproszonych gości.

Piękna okolica i przypałacowy park mogą posłużyć jako plener do zdjęć ślubnych.

Oferujemy salę do wynajęcia wraz z całym otoczeniem pałacu do dyspozycji oraz obsługę cateringową. Dodatkowo możemy zająć się całą organizacją przyjścia. Zadbamy o kwiaty, samochód do ślubu i atrakcje takie jak np. wypuszczanie lampionów.

Cena ustalana indywidualnie, ponieważ zależy ona od ilości zaproszonych gości, menu, deklarowanego czasu trwania przyjęcia i poprawin oraz atrakcji dodatkowych.

W cenie jest apartament dla nowożeńców.


Koszt

Wynajęcie Pałacu 4000 zł - ogólnodostępne sale pałacowe są do dyspozycji gości weselnych od godz. 12.00 do 12.00 dnia następnego. W przypadku organizowania poprawin cena za wynajem sal wynosi 2000 zł od 12.00 do 10.00 dnia następnego.
Menu weselne: 120-160 zł/ 1 osobę (szampan, obiad, 1-3 dania gorące, deser, zimna płyta, napoje zimne, kawa/herbata, owoce).
Dodatkowe atrakcje – wg ustaleń indywidualnych.

Dla naszych Młodych Par oferujemy specjalny pokój nowożeńców jako prezent od Pałacu Janowice.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 292

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top