Pałac Jabłonowo

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4552/151964028600626300.jpg
Jabłonowo 64-850, woj. wielkopolskie
Jabłonowo 90
tel.: 607 520 007 lub 730 261 261
http://www.palacjablonowo.pl/
biuro@palacjablonowo.pl
Pałac Jabłonowo - Jabłonowo

Pałac Jabłonowo dzięki unikatowemu XVIII-wiecznemu klimatowi z pewnościa sprosta Państwa oczekiwaniom. Zabytkowy park w stylu angielskim, strumień, stawy, kamienne mosty pomogą zapomnieć o troskach dnia codziennego. Specjały naszej kuchni, połaczone z gościnnym personelem nakłonią Państwa do częstszych odwiedzin.

Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością oddaję w Państwa ręce ofertę zespołu pałacowo-parkowego położonego w Wielkopolsce (85 km od Poznania, 18 km od Piły). Bogata historia obiektu powstałego XVIII wieku z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na zetknięcie się z tradycją i historią Polski. Zabytkowy park, dzięki bogactwu krajobrazów oraz nieskazitelności nadnoteckiego klimatu, pozwoli na spędzenie wielu romantycznych i niezapomnianych chwil.

Mamy nadzieję, że wykwintność oraz różnorodność serwowanych potraw, połączonych z gościnnym personelem nakłonią Państwa do częstych odwiedzin. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta uzyskiwana poprzez komplementarność i wysoki standard oferowanych usług.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 368

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top