Pałac Jabłonna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4462/131521272286558900.jpg
Jabłonna 05-110, woj. mazowieckie
Modlińska 105
tel.: 22 782 54 89
http://www.palacjablonna.pl
info@palacjablonna.pl
Pałac Jabłonna - Jabłonna

Zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń. Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu. Pałac w Jabłonnie to również idealne miejsce na organizację ślubu, wesela i innych przyjęć okolicznosciowych

W podziemiach pałacu znajduje się restauracja. Może gościć do 120 osób. Łukowate sklepienie i oryginalne XVIII-wieczne freski autorstwa Antonio Tavelliego nadają temu miejscu szczególny charakter. Oferujemy szeroki wybór znakomitych dań kuchni polskiej starając się zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta naszych gości. Grupom zorganizowanym proponujemy wybór gotowych zestawów obiadów i kolacji. Organizujemy również uroczyste kolacje zasiadane, bankiety i innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe zarówno we wnętrzach restauracji, salach pałacowych, jak i w plenerze.

Pokoje gościnne mieszczą się w zabytkowym budynku sąsiadującym z pałacem.

Ich umeblowanie, wzorowane na XVIII–wiecznych oryginałach, znakomicie podkreśla charakter wnętrz i nawiązuje swoim wyglądem do okresu Księstwa Warszawskiego.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 46 miejsc noclegowych, w tym:

7 apartamentów,

6 pokoi jednoosobowych,

11 pokoi dwuosobowych,

2 pokoje dwuosobowe (jedynie z umywalką),

XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie koło Warszawy zaprasza serdecznie do organizacji uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa podkażdym względem wyjątkowy. Jesteśmy przekonani, że Państwo i Wasi goście będą zauroczeni gościnnością Pałacu w Jabłonnie. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości, jaką są zaślubiny i wesele, w pełni oddacie się Państwo atmosferze święta i radości.

Usytuowana centralnie okrągła sala Balowa urzeka oryginalnymi sztukateriami i doskonałą akustyką. Odbywa się w niej uroczystość zaślubin i poczęstunek lampką szampana, a potem zabawa taneczna do białego rana. W trzech pozostałych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy stoły i serwujemy uzgodnione wspólnie z Państwem dania. Piękne dekoracje, znakomity smak potraw oraz dyskretna obsługa na pewno zostaną docenione przez Państwa gości.

Przyjęcie weselne może być również zorganizowane w restauracji – znajdującej się w podziemiach Pałacu.

Ozdobiona oryginalnymi XVIII-wiecznymi freskami sala gości jednorazowo 120 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 363

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top