Pałac Dębowy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5086/151895093972327700.jpg
Karpacz 58-533, woj. dolnośląskie
Konstytucji 3 Maja 12
tel.: 75 75 40 800 lub 612 224 524
http://www.palac-debowy.pl/
kontakt@palac-debowy.pl
Pałac Dębowy - Karpacz

Pałac Dębowy jest dziewiętnastowieczną rezydencją, która zaszyta jest wśród zieleni 12 hektarowego parku i jest położona w samym sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Pałac został odrestautowany i przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających Gości. Do użytku został oddany w grudniu 2007 i stanowi bazę dla osób poszukujących ciszy, spokoju oraz odrobiny luksusu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 13 stylowo wyposażonych pokoi z komfortowymi łazienkami. Każdy pracownik Pałacu Dębowego dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt w tym niesamowitym miejscu był niezapomniany.

Pałac Dębowy jest idealnym miejscem na romantyczne i kameralne wesele. Ta zabytkowa rezydencja stanowi wymarzoną scenerię dla tak wyjątkowego dnia, jakim jest dzień zaślubin. Wysłuchamy uważnie życzeń i zorganizujemy je zgodnie z Państwa sugestiami, tak aby przyjęcie weselne było spełnieniem marzeń i zapadło Państwu oraz Państwa Gościom na długo w pamięci

Potrawy weselne powinny być tak samo wyjątkowe i niepowtarzalne jak dzień zaślubin, dlatego szef kuchni Pałacu Dębowego skomponuje na ten dzień menu, odzwierciedlające Państwa oczekiwania. Bez względu na to, czy gustują Państwo w tradycyjnych staropolskich potrawach, czy też preferują zestawienia kuchni Fusion, będziemy zaszczyceni pomocą w zorganizowaniu weselnego stołu.

Mogą Państwo oczekiwać z naszej strony pełnego wsparcia podczas organizacji wszelkich dodatkowych usług związanych z organziacją wesela!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 472

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top