Pałac Bałoszyce

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4412/131521266756890900.gif
Susz 14-240, woj. warmińsko-mazurskie
ul. Bałoszyce 25
tel.: (055) 278 07 40
http://www.palacbaloszyce.com/
info@palacbaloszyce.com
Pałac Bałoszyce - Susz

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konferencji, wesel, imprez okolicznościowych oraz pakietami wypoczynkowymi

Współcześnie pałac w Bałoszycach wraz z parkiem, zabudowaniami gospodarczymi i stajniami stanowi wysokiej klasy kompleks hotelowy. Znajduje się on w urokliwej miejscowości w województwie warmińsko – mazurskim, oddalonej zaledwie 50 km od Malborka

W salach pałacu organizowane są zarówno konferencje, szkolenia i warsztaty, dlatego dla gości biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo pakiety z noclegiem. Nasz obiekt cieszy się dużą popularnością wśród par, które przybywają do nas z różnych zakątków Polski, by móc zorganizować swoje wesele w pięknym ogrodzie przy pałacu. Z kolei, dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety na kilkudniowy pobyt w urokliwym i oddalonym od zgiełku miasta hotelu.

Wesele to wyjątkowy dzieńw życiu Pary Młodej, dlatego zasługuje, aby odbyć się w miejscu magicznym.

Pałac w Bałoszycach oferuje Państwu kilka rozwiązań, które umożliwią zorganizowanie weselnego przyjęcia w gronie najbliższych, wystawnego balu oraz bankietu. Każda z sal znajdujących się w hotelu charakteryzuje się indywidualnym klimatem i nieprzeciętnym wystrojem. Sala lustrzana wraz z przyległą do niej salą kominkową z pewnością zdobędą uznanie wśród entuzjastów przestrzeni, wytworności i elegancji. Ci z Państwa, którzy cenią sobie atmosferę intymności zauroczą się salą biblioteczną, która przykuwa uwagę swoim wykwintnym stylem. Winiarnia natomiast jest doskonałym wyborem dla ceniących sobie wystrój minimalistyczny, a przy tym ciepły i szykowny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 


Wyśmienite i bogate menu przygotowujemy od 125 zł od osoby (cena brutto). Dzieci do lat 7 przebywający na weselu i członkowie orkiestry, kamerzyści, fotoreporterzy płacą 50 % stawki podstawowej..

Restauracja znajdująca się w Pałacu specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej opartych o tradycyjne receptury i produkty. Dla amatorów lżejszej kuchni proponujemy dania kuchni europejskiej – włoskiej, francuskiej.

Do dyspozycji gości weselnych według specjalnego cennika jest 27 komfortowych pokoi w tym trzy pokoje typu LUX (łącznie Pałac posiada 82 miejsca noclegowe). Pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV, lodówkę, dostęp do internetu.
Nowożeńcom oferujemy pokój oraz chlebek powitalny gratis.

Na specjalne życzenie możemy zorganizować przejazd zaprzęgiem ślubnym, pokaz sztucznych ogni, występ znanych artystów itp.


Zaplecze szkoleniowo – konferencyjne Pałacu stanowią cztery funkcjonalne sale konferencyjne (Sala Kominkowa, Lustrzana, Żółta i Winiarnia), które w zależności od konfiguracji mogą pomieścić od 22 do 120 osób. Pałacowy charakter oraz wystrój sal, nadaje konferencjom, szkoleniom, spotkaniom okolicznościowym podniosły charakter i specyficzny klimat. Sala lustrzana i kominkowa wyposażone są w klimatyzację.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 373

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top