Ośrodek Wypoczynkowy "Wielki Błękit"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4823/131521365704796400.jpg
Łukęcin 72-400, woj. zachodniopomorskie
Spacerowa 3
tel.: 91 381 26 97
http://www.wielkiblekit.info.pl/
wielkiblekit@22.pl
Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit jest Idyllicznie położony, w sercu jednego z piękniejszych i dzikich zakątków na Wybrzeżu Bałtyckim. Obiekt znajduje się niespełna 150 m od szerokiej, piaszczystej, nadmorskiej plaży, w niewielkiej miejscowości Łukęcin, która dzięki panującemu tu mikroklimatowi posiada status uzdrowiska.
Już od wielu lat nasza firma z wielkim zaangażowaniem zajmuje się organizacją Przyjęć Weselnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz służąc pomocą w organizacji tych jakże szczególnych chwil w życiu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne, komfortowe Sale Bankietowe [2] o łącznej powierzchni ok. 600 m2, gdzie możemy organizować Przyjęcia do 200 osób. Sale są klimatyzowane, wyposażona w parkiet do tańca oraz  taras.

Z uwagi na odmienne upodobania naszych Gości, przygotowaliśmy do Państwa wyboru kilka propozycji zestawów menu (od 140 zł / osobę, które są dostępne na miejscu w Ośrodku), odmiennych zarówno pod względem asortymentu dań, formy serwisu jak również charakteru Przyjęcia, począwszy od eleganckiego bankietu, przez dyskretną kolację dla najbliższego grona rodziny i przyjaciół po weselną biesiadę w "chacie na balach pod strzechą". Z przyjemnością podejmiemy się udekorowania Sali, organizacji oprawy muzycznej oraz artystycznej, druku wizytówek, transportu i innych usług - zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Ośrodek Wypoczynkowy „Wielki Błękit” posiada łącznie 310 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanym standardzie, począwszy od apartamentów i komfortowych pokoi*** przez funkcjonalne – rodzinne studia po ekonomiczne pokoje w „wiejskim domku”.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 268

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top