Ośrodek Wypoczynkowy Wako

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4751/153304705691391600.jpg
Stąporków 26-220, woj. świętokrzyskie
Czarniecka Góra 64
tel.: (41) 374 28 40
http://https://e-turysta.pl/osrodek-wypoczynkowy-wako-staporkow-141637.html?kl=1
wako@czarniecka.com
Ośrodek Wypoczynkowy Wako - Stąporków

Jeśli oglądasz tę stronę to prawdopodobnie w niedługim czasie planujesz zawrzeć związek małżeński. Zaślubiny to bardzo ważne wydarzenie, wymagające szeregu przygotowań. Rozumiemy jak ważny to dla Ciebie dzień. Dlatego też zachęcamy Was do tego, by organizowanie Wesela oddać w nasze ręce.

Idealna lokalizacja, wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowana kadra pozwoli nam sprawić byście odbierali wyrazy uznania od zadowolonych gości.

Postarajmy się razem by Wasze Wesele zostało zapamiętane jako wyjątkowe udane. Organizujemy także inne przyjęcia okolicznościowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy salę mieszczącą do 200 osób. Oddzielnie konsumpcja (sala w stylu myśliwskim) i sala taneczna. Obie sale są klimatyzowane. Cena zależy od indywidualnych ustaleń z Klientem.

W składzie podstawowego Menu Weselnego znajduje się:
- 2-daniowy obiad + 4 gorące dania
- 3 rodzaje sałatek
- 2 rodzaje śledzi
- ryba
- zimna płyta
- kawa, herbata

Dodatkowo proponujemy Państwu takie atrakcje kulinarne jak:
- stół wiejski ze staropolskim jadłem,
- pieczony prosiak,
- płonący tort,
- oraz szereg innych dań do wyboru

Dysponujemy także kilkudziesięcioma miejscami noclegowymi w pokojach z oddzielnymi łazienkami. Teren ośrodka znajduje się w samym środku lasu, jest ogrodzony i strzeżony. Posiadamy parking na około 20 miejsc. Wśród bujnej zieleni należącej do posesji umiejscowiony jest zadaszony grill na około 15-20 osób, huśtawki dla dzieci, oczko wodne oraz ławeczki, na których mogą wypoczywać zmęczeni tańcem Goście. Wesela organizowane są z poprawinami lub bez.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 320

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top