Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5576/151835982871971900.jpg
Kolno 11-311, woj. podlaskie
Bęsia 21
tel.: 89 52 65 358 lub 502 671 070
http://www.owbesia.pl/
besia@post.pl
Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia - Kolno

Ośrodek Wypoczynkowy Bęsia to idealne miejsce na organizację przyjęć weselnych, bali maturalnych czy połowinek. Nasz Ośrodek znajduje się nad Jeziorem Bęskim 50 m od linii brzegowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy 400 miejsc noclegowych.

Na sali oraz w Chaci Biesiadnej organizujemy wesela, bale, uroczyste rodzinne kolacje oraz pozostałe zarówno na kameralne przyjęcia jak i duże na ponad 200 osób.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia, moc atrakcji i wyśmienitą zabawę z dala od zgiełku miasta!!!

Wesele

Zapraszamy Was, abyście ten wyjątkowy i jeden z najwspanialszych dni Waszego życia - dzień zaślubin uwieńczyli radosną zabawą weselną kompleksowo przygotowaną przez załogę Ośrodka Wypoczynkowego Bęsia. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze przyjęcie pozostawiło w pamięci wszystkich jego uczestników niezapomniane wrażenia. Menu, które Państwu proponujemy, to przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej, ale uwzględniamy również wszelkie życzenia naszych klientów. Przestronna sala może gościć w swych progach do 200 gości, zapewniając im wygodę przy stole oraz miejsce na huczną zabawę i tańce.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta i profesjonalizm. Do Państwa dyspozycji jest nasze wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy obfitość jedzenia i picia wg życzenia jak i staranną obsługę kelnerską ! Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego lub balu zawierającego elementy integracyjne dla rodzin: konkursy, wodzirej itp. Dysponujemy również bazą autokarową, jesteśmy w stanie przygotowć transport grup po atrakcyjnej cenie, dzięki temu nasi goście nie muszą się martwić o dojazd do ośrodka.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 470

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top