Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Rytwiany

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4742/153554609234427900.jpg
Rytwiany 28-236, woj. świętokrzyskie
Radziwiłła 19
tel.: 15 864 32 55, 882 184 309
http://www.hotelrytwiany.pl
hotel@hotelrytwiany.pl
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Rytwiany - Rytwiany

Hotel Rytwiany *** to wysoki standard i dobry gust. Idealne miejsce na wypoczynek oraz organizację wesel. Hotel o tradycyjnej pałacowej architekturze jest staropolską wizytówką województwa świętokrzyskiego. Urzeknie Państwa swoim urokiem, możliwościami spełnienia oczekiwań oraz wymagań stawianym przez klientów. O miłą atmosferę oraz dobre samopoczucie Państwa zadba profesjonalnie wyszkolony personel, gwarantujący wysoki standard świadczonych usług.
Hotel Rytwiany w początkach XX wieku był siedzibą księcia Artura Radziwiłła oraz jego rodziny, dlatego też personel Hotelu dba o utrzymanie obsługi na najwyższym poziomie oraz kultywowania rodzimej tradycji. Niezapomniana atmosfera tego miejsca tworzona jest poprzez nowocześnie wyposażone wnętrza utrzymane w stylu retro. Wszystko to sprawia iż Hotel Rytwiany jest jednym z wiodących hoteli w województwie. Świeże powietrze, urokliwe lasy będące rajem dla grzybiarzy, stawy hodowlane z żywą rybą oraz stadniny koni to tylko niektóre atrakcje turystyczne tego miejsca.

Eleganckie i stylowe wnętrze restauracji stwarza wyjątkowy nastrój. Doskonale odzwierciedla klimat i temperament narodowy. Panująca domowa atmosfera, doskonały styl i elegancja zaspokoi najbardziej wybredne gusta. Restauracja od samego wejścia oczaruje Państwa swoim ciepłym i przytulnym wnętrzem oraz zapachami wykwintnej kuchni. W sali restauracyjnej wygodnie pomieści się 50 osób, które mogą smakować wyśmienitych potraw. W menu dominują dania polskie, przyrządzane wg tradycyjnych receptur mogące zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 335

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top